Bir kaç iyi tavsiye gri ile tat ilişkilendirmek

dekorasyonda her yerde renk, gri bir Biti basit ve şık yeni siyah vardır. Tek sorun: tüm gri hızla karartmak ve üzgün parçaları yapabilirsiniz. Yani soğuk bir ortama batmaya değil, burada renkler gri birleştirmek için bazı fikirler vardır.

Gri turkuaz +

Son zamanlarda kahverengi yerine düzenlenen şirketi Turkuaz, o gri yanında olarak mükemmel sever biliyoruz. Eğer tatlı ortamlar sevgiliyiz eğer küçük dekoratif öğeler kümesi ile duvara çizgili şeklinde ... Bu kombinasyonu deneyin.

Hangi odada? giriş

turkuaz mavisi gri girdi
© Dulux Valentine

Gri + Yeşil

Bir odaya bir mineral ruhunu vermek gerekirse, farklı yeşil tonlarında gri dahil etmek esastır. miktarı kullanılan ancak unutmayın! İdeal özellikle duvarlarda, çoğunluk gri izin aksesuar veya duvar kağıdı ya da kiremit desen şeridi ile bazı yeşil notlar eklemektir.

Hangi odada? banyo

gray green mineral banyoları tr
© Ikea

Gri boz kahverengi +

Doğal ortamlar ve kozanın severler için Bildirimi, burada gri geliştirmek için ideal bir kombinasyonudur! bej, boz veya çikolata kahverengi gibi nötr tonlarda diğer renkleri eşlik. Gourmand fakat sakin, sonuç yüce!

Hangi odada? oda

boz kahverengi gri koza odası
© Kaynak

Gri + gösterişli renkler

gri avantajı o ahenksizliğine odası açmadan çok renk evlenebilir olmasıdır! Biz duvarlar ve büyük mobilya üzerine onunla eğlenin, daha fazla gösterişli bazı dekoratif objelerle kontrast oynamak için tereddüt etmeyin. Sarı teker Vazo, orada bir mavi yastık ve bir sandalye biraz daha heybetli yeşil elma ve sonuç şık ve gay.

Hangi odada? salon

gri salon gösterişli renkler
© Leroy Merlin