Gerçek bir renk kodu


Herkes ya da hemen hemen hiç çıplak tarzı olsun moda veya dekorasyonunda duydu. Ama gerçekten nedir? Bunun için bu trendi yapılır ve nasıl evde adapte? Biz küçük bir şifre çözme trendle bütün sorularına cevap öneriyorum.

Çıplak, ne var?

Bir stil ötesinde, çıplak birinci moda dünyasında görünmeye başlayan bir renk kodudur. İngilizce çıplak anlamına gelen "Nü", gerçekten de defileler veya cilt tonlarında makyaj etkisi "çıplak cilt" olmayan renklerin kullanılması çevirmek başlamıştır. Böylece, çıplak renkler Bir başka deyişle, doğal olarak cildi hatırlamak renkler içinde, bej ve açık pembe arasında değişir. Yani ne zaman Evi & Konu 2013 tematik dekorasyon olarak "büyük ölçüde" ilan, tekrar sahnede önündeki çıplak doğal dönüş dekorasyon sağlamak. Ama çıplak doğaldır, dikkat ve yanlışlıkla gerçek incelik gerektirir.

Çıplak, kimin için?

Çıplak o giyiniyor odasında taze ve romantik bir atmosfer verecek bir tarzıdır. Ayrıca, bu doğal renkler ve pembe yanardöner şerit şüphesiz dekor nispeten feminen tarzı aşılamak olacak. Böylece, bu feminen yatak odasında aksanı, genç yatak odası veya banyo tercih edecektir ama aynı zamanda bir oturma odasında yerini bulması. çıplak Oldukça şık dekor sofistike bir görünüm sağlamak için bazı depolama ile ilgili disiplin gerektirir. Ayrıca doğal renkler odası yumuşatmak nerede çıplak oldukça aydınlık bir odada idealdir olacağını da unutmayın.

Nasıl Evde çıplak kullanılır?

Evinizde çıplak efekti oluşturmak için, tüm renk kontrastları kaldırmak gerekir. Gerçekten de, fikri çıplak stil sahibi olmak feminen ve tatlı doğal renkler kullanılarak yumuşak bir renk tonları yaratmaktır. Sonra ... Özellikle, yumuşak renk böylece duvarlara uygulandığı bej, eti, keten, bej pembe toz pembe düşünmek ve biz de aynı tonlarda bir zemin düşünüyorum. Bunun için, açık bir savcı etkisi sürebilir veya açık gri bir zemin de kabul edilecektir. Sonra, açık renkler, mobilya bulmak İdeal renkte olmasıyla bej mümkün olduğunca deneyin. Bir oturma odası ise, kanepeler ve sandalyeler duvarın bununla tonlarda geliyor çok yumuşak bir renkte doku seçilecektir. Bir yatak odası varsa, o size bej ve pembe arasında çok yumuşak tonları karıştırarak oynamak gerekecek çarşaf olduğunu. ışığı yansıtmak için başarısızlığa uğratma yumuşak ve feminen malzemeler için Opt. Biz örneğin ipek veya saten narin kadife için, düşünüyorum. Her iki oda, dekor tamamlar yumuşak bir ışık sağlayacak yüklemeden ışık perdeleri düşünün. Sadece hafifçe, yüklemek kalır!

Resim: 1/5 |
slayt gösterisi başlat

 
 

 • Bej Sevgiliye dulux
 • Oda bej banyo
 • dulux Sevgiliye gri yemek odası
 • Yumuşak Dulux Valentine Salon
 • Credence çiçekler Ikea
 • Bej Sevgiliye dulux

  Dulux Valentine

 • Oda bej banyo

  Aubade uzay

 • dulux Sevgiliye gri yemek odası

  Dulux Valentine

 • Yumuşak Dulux Valentine Salon

  Dulux Valentine

 • Credence çiçekler Ikea

  Ikea

önceki
sonraki