deri koşulu dikkate alınması gereken bir kriterdir

ustalar kulüp koltuklarına tarafından yapılan konfor ve rahatlama Sembol, giderek azalmaktadır.

İyi bir fikir bulmak için? pire olun! Ve bunun için, Carine Albertus, "pazarlık avcılık, toplama" ve derginin editörü yazarı Antika Flea bazı tavsiyeler ile yardımcı olur!

Caroline Delman tarafından Söyleşi

bit pazarında bulabilirsiniz kulüp koltuklarına farklı türleri nelerdir?

kulüp sandalyeler geri cocked kapaklar şeklinde bir kare ile demek ki, pestil sandalye yaratıldı, yıllar 1930-1940 yılında yıl 1920 yılında ortaya unutmayın. Bazı modellerde renkli ve 1950'li yıllardan kalma tarih de ortalama olarak diğerlerine göre daha pahalıdır. Son olarak, aynı zamanda küçük iç mekanlar için küçük bir kulüp sandalye modelleri uygulamalarını unearths!

Ne fiyat aralığı bir kulüp sandalye pire elde edersiniz?

Bir ülke ortalamasının bir kulüp sandalye için ilk fiyat etrafında 200-300 euroya. Ama 300 1000 euroya kadar ortalama deyince.

Nasıl bit pazarında satılan bir kulüp sandalye durumunu değerlendirmek için?

Bu şartla, zaman boyutu ... deri devlet düşünün bir yönüdür bağlıdır. noktalar genellikle bırakmayın ve çizikler kurtarmak için zordur. Özellikle önemli olan şey yapı almasıdır. Mutlak olarak bir döşemeci tamamen sandalyeyi yeniden yapabilirsiniz ama o yapıya ihtiyacı. Sonra eski deri takdir yaşlı bir görünüm verir. Ve bakımlı kulüp sandalye bir ömür tutabilir.

diğerlerinden daha aranan koltuklar ya da daha fazla taraf var mı?

Koltuklar 1950 en çok aranan vardır. Aksi takdirde, bazı büyük isimler örneğin Jacques-Emile RUHLMANN (yirminci yüzyılın tasarımcısı) bazen Detaylar Fiyatları varan € 15,000 artırabilir.

Nasıl bir kulüp sandalye müzakere?

Hep bunun oyunun parçası, müzakere! en az% 10 indirim izin verin. Bazı satıcılar% 30 fiyat yukarı aşağı iyidir eğer.

zamanlaması gelince, önce 10 am sabah erken varmak için en iyisidir. Bu pazarlık vardır bu noktadadır. Sonunda akşama doğru bazı öğeler satılan ürünleri yerine kamyonun dışı kalabilir ve baş üzerinde sürpriz olabilir.

bir kulüp sandalye etrafında avlamak için en iyi yerler nelerdir?

www.lesnouveauxbrocanteurs.com: İnternette, bir adres hatırlamaktır. Ve Paris: Philippe Rosenthal, Aziz Ouen budama bıçağı pazarı, 4 standını 3. gitti.

Daha fazla bilgi:

"Pazarlık avcılık, toplama"

Carine Albertus

Hoëbeke Editions

6 Kasım 2008 Yayın

Fiyatı: 30 Euro