uzun süre dökme demir daki yemeklerin tadını çıkarın

Dökme demir foodies malzeme ile çok popüler. Dökme demir tencere lezzetli ve tüm verimli yukarıda sağlıklı yemekler, izin verir. Nitekim, ikincisi bir yaygın ve tekdüze sıcaklığı tutar ve ayrıca tat ve gıda yararlarını korur. Sen dökme demirden yemekleri için düştü ya da aletin bu tür yatırım yapmak istiyorum? İşte dökme demir tava temizlemek ve tüm dökme demir yemekleri ömrünü optimize etmek ipuçları bir çeşitlilik vardır.

Geleneksel dökme demir veya dökme alüminyum tam kapsamlı

güveç, kolye, soba, pota ve hatta çaydanlıklardan: Sen dökme demirden yemekler geniş bir yelpazede bulacaksınız. Bu eşyaları, geleneksel dökme demir veya dökme alüminyum bulunmaktadır. Geleneksel dökme demir kaynayan için ideal olduğunu unutmayın. ısı yavaş yavaş ulaşır ve eşit kalır. Geleneksel dökme demir döküm alüminyumdan daha ağırdır. İkincisi hızla yakmadan yiyecek ısıtmak ve ayrıca lezzetli yemekler gerçekleşmesini veriyor olabilir. Geleneksel dökme demir farklı olarak, dökme alüminyum nonstick'dir. Geleneksel dökme demir ve dökme alüminyum arasındaki ortak nokta bakımdır.

Dökme demir Temiz yemekleri

Herhangi cihaz dökme gibi dökme demir tava Bakım, ayrıca farklıdır. bakımlı eğer, yemekler yıllarca saklanabilir unutmayın! Size uygun tavsiye ve tüm kalite yukarıda vermek için, müşteri servisi Saksılar temasa geçti. Bu web sitesi tencere dökme demir üretimi münhasıran Fransız geniş bir yelpazede sunuyor.

Neden dökme demir tercih edilmeli?

döküm Yemekler güveç yapmak için idealdir. ısı düzgün ve eşit şekilde, kademeli olarak yayılır. Gıda saldırıya edilmez, yanmaz. Onların tadı kar olarak korunur.

Nasıl bir tava ya da dökme demir tabak temizlemek için?

Dökme demir bulaşıklarınızı temizlemek için, ıslatmak ve tahta bir kaşıkla büyük kaldırmanız gerekir. Dökme demir tencere astar kırılgan ve gözeneklidir oluşturan emaye tabaklar fırça kazıyıcı tercih ederim. Düz demir bir "hafıza" ya sahip olduğunu unutmayın. Eğer kazıyıcı ile ısrarcıysanız, gıda hala bu konuma sarılmak. el emeği kir üstesinden gelmek için yeterli değilse, bir buzlu su yok. bulaşık makinesinde sizin dökme demir tencere koymayınız.

Ne kadar dökme demir bizim tutmak gerek bekleyebiliriz?

Tüm geleneksel dökme demir parçaları 20 yıl süreyle kullanılabilir. Bu döküm alüminyum 8 ila 10 yıl için de kullanılabilir. Tabi ki, yemeklerin ömrü kullanım ve bakım frekansına bağlıdır.

Videomuzu izleyin: temizlemek ve onun mutfak parlamaya 3 ipuçları

DIY: 3 ipuçları temizlemek ve onun mutfak parlamaya

Tüm pişirme videoları