Bir tasarım ve akıllı cihaz araştırma ve parça yaymaktadır bu&# 039; İhtiyacınız

patlama & Olufsen oluşturur ve görsel-işitsel ekipman lüks hayat verir. ruh ve kullanıcının tatları uyan akıllı ve eğlenceli BeoSound Moment, bir müzik sistemi tasarımı,: Danimarka markası en son.

Bang uzmanlığı & Olufsen

Peter Bang ve Svend Olufsen tarafından 1925 yılında Danimarka'da kurulan iki genç mühendis yenilik ve yüksek kaliteli ses reprodüksiyonu, şirket Bang hakkında tutkulu & Olufsen araştırma ve yüksek teknoloji gelişimi için bir saplantı ile birleştiğinde uzmanlık uzun bir geleneğe, ile karakterizedir. tasarım ve performansı, Bang birleştirme ürünlerle & Olufsen seyahat gibi evde üst düzey bir multimedya deneyimi sunuyor.

BeoSound Moment: yenilik, tasarım ve teknoloji

akıllı kablosuz ses sistemi, BeoSound Moment müzik kütüphanesi ve müzik hizmetlerinin entegre eden ilk dokunmatik ekranlı cihaz, dünya ahşap vardır. Sezgisel ve eğlenceli bu tasarım platformu hoparlörlerinden müzik dağıtımı için bir tekerleği ile dokunmatik ekranlı bir alüminyum parçası ve meşe ikinci ön dahil, şık bir çıkarılabilir arayüzü ile tepesinde.

BeoSound ses sistemi akıllı moment Bang & Sons; Olufsen
© Bang & Olufsen

"PatternPlay" ve MoodWheel: at fonksiyonları senin

Yan özellikler "PatternPlay" en iyi dinleme alışkanlıkları uyacak şekilde müzikal tercihleri ​​saklayan akıllı çalma, mümkün kılar. Nasıl? Böyle Deezer'da tarafından sağlanan 35 milyondan fazla parça (dünyanın, Editörün notu popüler müzik akışı hizmetlerden biri) bir çevrimiçi müzik kataloğu olarak kendi çalma listelerini ve sevdiğiniz sanatçıların, oynanan müziği hafifçe dokunarak. Böylece, zamanla, BeoSound Moment zevk en muhtemel şarkıları yayınlanacak.

Başka akıllı özellik: ruh hali, araştırma bağlı ve sizi dolduracaktır parça yaymaktadır, MoodWheel, kelimenin tam anlamıyla "tekerlek ruh halleri",. Basitçe etkindir otomatik parmak yere göre oluşturulan bir çalma listesi, oynamak için çok renkli tekerleği dokunun. Kısacası, favori şarkı listelerinde yer cihaz tarafından çekilen tanıdık müzik dinlemek MoodWheel merkezinde hedefleyin. Eğer susuz işitsel maceralar Ve eğer, merkeze uzak kalmak ve çevrimiçi müzik kataloğunda yeni şarkılar, piochées keşfetmek.

tel olmadan kablolu hoparlör ve Bang aralığında uyumlu & Olufsen BeoSound Moment cihaz Bang mağazalarında zaten mevcuttur & Danimarkalı marka ve Deezer ürünleri (ön ödemeli abonelik Deezer Premium 12 ay dahil), elde edilebildiği Olufsen ülkeleri.

BeoSound ses sistemi akıllı moment Bang & Sons; Olufsen
© Bang & Olufsen

Önerilen perakende fiyatı: 2.195 €

www.bang-olufsen.com