İstif, modüler veya depolama

Aileniz ya da arkadaşlarınızla temel meze sehpa olduğunu! Hatta küçük oda inkar etmedi. Sadece az yer kaplar saklamak kolaydır birini seçebilir, ama her şeyden Stok Sayımı ... marifet gösterdi.

Bir sehpa olduğunu çarpar

Fikir? olan boyutu XXS bol büyütmek için bir dağıtım gizler bir sehpa üzerinde bina. Rus bebek kavramını aşağıdaki sanki yuvalama tablolar birbiri içine istiflenebilir, büyük bir örnektir. küçük fırınlar, bardak ve içecekler için kullanılabilir alan genişledikçe yapı yuvarlak masa döner platform oluşan. Aynı fikri olarak, uzantılı düşük tablolar küçük ve çok pratik!

gömme dolaplar veya sandalyeler olan bir sehpa

Kaydet alanı da kahve masa etrafında oturan depolanmasını gerektirir! Böyle bazı oval veya kare gibi mobilya altına kaydırdı, ne görmüş ne de bilinen üzere tasarlanmış sedirler ile donatılmıştır. Diğerleri aperatif için gerekli aksesuarları karşılama onların yapısı, kilidi ya da çekmecede saklamak. Veya nasıl tüm kolay olduğunu oturma odasında yer kazanmak için!

1 bir sehpa 2

yüksekliği ayarlanabilir Kahve masaları ayrıca bazı dikkat çekici. biz lütfen düşürücü veya onları yükselterek, aslında bazen bir yemek masası, bazen sehpa. açığız A 2 1 kavramı, zaman mekan eksikliği!

zemin A sehpa

Küçük bir odada, neden özellikle düşük bir sehpa üzerine bahis değil? Orijinal ve Japon mobilya görünümünü hatırlatarak, bu tablo kolayca odadan kaybolur: dikey, kolayca bir dolabın arkasında veya kanepenin altına gizlice.

Bizim makale ipuçlarına göz atın: Nasıl sehpa seçilir?