boyutunun seçimi hayati önem taşır

buzdolabı bir başyapıt ve mutfakta hatta vazgeçilmezdir. Yine de her zaman optimum nokta bulmak kolay değildir. İşte konumunu seçmek için aşağıda bazı ipuçları verilmiştir.

Buzdolabının seçimi

Eğer mutfakta buzdolabını entegre iki fırsatlara sahip bilin. Eğer mutfakta seçtiğiniz yerde yerleştirmek ayaklı buzdolabı seçebilirler. Onun büyüklüğüne göre iki mobilya arasına veya çalışma planı kapsamında kayabilir. Buzdolabının ön mutfakta görünür olacaktır. Bu durumda, birçok buzdolapları şimdi estetik nitelikleri olduğunu biliyoruz. renk modelleri böyle giyinmeyi çıkartmalar veya mıknatıslar gibi mutfak dekor geri kalanını değil, aynı zamanda hileler uyacak şekilde bulunurlar.

İkinci çözüm yerleşik bir buzdolabı seçmektir. buzdolabı mutfak tasarımında dahil edilecek ve o mutfakta hattında bir kabine cephe gerisinde gizlenir. buzdolabının yerini şüpheli zor olacak çünkü mutfak sonra çok ahenkli sürekliliğini sunacak. Her zaman tasarıma sonra mutfağınızda yerleşik bir buzdolabı ekleyebilirsiniz Bilin ki ancak bazı ek çalışma gerektirecektir.

Buzdolabının Yer

Buzdolabının yeri sadece uzayın bir sorudur, biz de onun pozisyonunun pratiklik düşünmek gerekir. Bir mutfak kiler bir seçim, entegre buzdolabı var ziyade yardımcı Yani eğer gereksiz geziler kaçının. Üstelik, mutfakta, aynı şey: pişirme sırasında yaptığınız geziler düşünün! bir ocak yakınında lavabo ve pratik nedenlerden dolayı çalışma planı yerleştirerek alışkanlığı varsa Böylece, bu buzdolabı için aynı olacaktır. Bu en çok bu cihazına erişimi gerekir yemeklerin hazırlanması zamanı olarak çalışma yüzeyinden çok uzakta koymayın.

En iyi performans için, bir ısı kaynağı yakınında buzdolabı yerleştirilmesi kaçının. Yani uzak soba ve fırın mümkün olduğunca muaftır. Ayrıca bazı buzdolapları daha az ya da havalandırılan bir yer gerektiğinden katılım standartlarını saygı unutmayın. ayaklı için, her zaman biraz daha pay bırakın.

İlham almak için mutfaklar resim veya hayal ... Discover "Deco Resimleri»