Amaç: Windows hiçbir iz!

pencerelerinizi temizleyin genellikle son iter bir angarya olduğunu kanıtlamaktadır. Bir kere başlatıldığında, daha hızlı, çünkü kumaş geçişi sonra kalan birçok izlerin cesaretini alabilirsiniz. Sana küçük cesaret vermek ve her şeyden size mükemmel bir sonuç elde editoryal '4 ipucu büyükanne etkin ve başarmak kolay sunuyor!

1. İpucu: beyaz sirke

Evin her odasında gerçek bir müttefik ev, beyaz sirke pencerelerinizi temizlemek için ideal bir ürün olduğunu kanıtlıyor. Bunu yapmak için, bir sprey şişesinde ılık su 250ml beyaz sirke 750 mi karıştırın. süngerle temizleme ve durulama olmadan normal bir bezle temizleyin. Sonuç kusursuz!

beyaz sirke Starwax
© Starwax

İpucu # 2: gazete

Ve evet! Gazete maliyet pencereler için mükemmel bir temizleyici olduğunu kanıtlamaktadır. Bu yöntem üzerinde bahis yaparsanız, kolayca windows ardından gazete ile fırçalayın nemlendirin. paçavra farklı olarak, çok emici ve tiftik bırakmaz. En iyi: mürekkepler kurşun senin windows tüm kadar parlak geri yükler.

kazık kağıt gazeteler
© Brice Martinelli

Tip 3: Sıvı bulaşık deterjanı

Biz elde bulaşık yıkama sıvısı her zaman olduğundan, bu büyükanne çözüm mutlaka uygulamak için en basit biridir. ılık suda az miktarda seyreltin, beyaz sirke bir çorba kaşığı ekleyin ve kahve karıştırın. süngerle temizleyin ve su ile durulayın. , Windows lekesiz garantili!

sıvı bulaşık Sanytol
© Sanytol

İpucu 4: limon suyu

beyaz sirke ile aynı prensip üzerine ılık su ile limon suyu karıştırın. sizin kompozisyonu ile bir gazete kağıdı topu ıslatın ve pencerelerinizi ovalayın. Gerek durulayın veya telefon bez yapmak için!

Pencere limon hazırlığı
© Cherishedbliss