Renovate kanepe genellikle ikinci bir hayat vermek sağlar. divan kumaş veya deri olsun, teknik farklı olacaktır. Eski bir kanepe veya kıymetli yenilemek istiyorsanız, daha iyi bir profesyonel bunu emanet etmek.

Bir deri bir kanepe yenileme

deri kanepeler zamanla aşınma belirtileri ve bunların renk bozulabilir.

Deri güçlendirme için piyasalarda satılan kitlere olduğunu. Onların uygulama birkaç adımda yapılır. İlk deri temizleme olduğu, daha sonra deri hazırlamak için ilk ürünü uygulamak zorundadır. Son olarak seçtiğiniz renk ile tonlamak edebilirsiniz. o beklenen bir renk alıncaya kadar bunu yapmak için, sadece yavaş yavaş bir süngerle deri damgalı. Kuru edelim ve sonra koruyucu bir tabaka uygulayın.

Bir kumaş koltuk yenilemek

İlk yıpranmış kumaş kaldırmalısınız bir kumaş kanepe yenilemek için. Bunu yapmak için, pense ile sabitleyin çivi veya zımba kaldırın. Çerçeve ahşap ve temizlik olduğunu kuma fırsatını değerlendirin. daha sonra kumaş açılmak ve koltuğun üzerine yerleştirin. Bir elektrik zımba ile üst kısmını zımbalama başlayın. Uzay klipleri birkaç santimetre ve hepsi aynı olduğundan emin olun. Sonra kumaş gerin ve yere koyun. Zımba yanları ve kanepe altına almak.

Bir kanepe bir kısmını yenilemek

Koltuğunda parçası vernikli veya odun mumlu ise, bir temizlik ürünü ya bir ürün Wax Remover geçerlidir. Ardından aşındırıcı ince taneli ile kum. Toz ve bir tanelenme fırçayla balmumu veya cila uygulamak.