mutfak backsplash Renovate: ipuçlarımızı!

Çok eski bir çini desenleri bir mutfakta bir eğilim olabilir. Ama dürüst olmak, 80'lerin fayans sadece korkunç. Renkler donuk ve modası geçmiş bulunmaktadır. Üzülmeyin! Eğer mutfak backsplash yenilemek için çekiç alıp her şeyi parçalamak gerekmez. Bugün, yerinde fayans korurken credenza yenilemek için birçok ipucu. Nasıl? İşte ipuçları.

onun mutfak splashback Boya

Bu onun mutfak ya da onun tuvalete dış görünümünü en basit ve en hızlı çözümdür. Tüm yapı marketlerde zemini kapsayacak şekilde tasarlanmıştır boya bir veya daha fazla hatları sunuyoruz. mutfakta ya da banyoda kullanılan bu boyalar, birçok renklerde mevcuttur.

Eğer credenza, ilk iyice temiz boyamak istiyorum. bir kat boya zaten mevcutsa eğer, kurula. Boyama bir fırça ya da bir boya rulosu kullanılarak, çok basit bir şekilde ortaya çıkar. Bir kez yüklü ve kuru, yenilendi büfe geleneksel karo yanı sıra temizler.

dekoratif tabak sor

dekoratif tabaklar da credenza yenilemek için kolay bir yoldur. Bu plakalar, doğal malzemeleri veya lamine levha şeklinde mevcuttur. Dolayısıyla desen ve renklerin çeşitli sunuyoruz. Hatta plaka etkisini sormak ve taş, ahşap, kayrak, metal vb görünüm elde edebilirsiniz

dekoratif tabaklar çok uygun. Bunlar mutfak için farklı biçimlerde ve banyolar için vardır. dekoratif tabak koymak için, Siçrama sonra plaka koymak temizlemek gerekir. modeline bağlı olarak, kaset veya tutkal kullanın.

Relook itimat mutfak
© George Robinson mutfaklar

Ocağın arkasında sadece plakaları uygula

çıkartmalar eski credenza güzelleştirmek için

boyama ve dekoratif tabaklar, birleşik bir Siçrama döşenmesini süslemek için kullanılan çıkartmalar daha fazla kısa ömürlü. Bunlar geleneksel çini veya boyalı çini kullanılır. hayatın çıkartmalar optimize edilmiştir için, göletler için tasarlanmış modeller satın almak ve kurulum talimatlarını izleyin. Gerçekten de, çıkartmalar, temiz ve tamamen kuru credenza üzerinde ortaya çıkar.

credenza kapsayacak şekilde Kaplı ve cilalı beton

Bir Backsplash da bir kaplama ile kaplanabilir. Temiz bir karo üzerinde Laid, kaplama su özelliklerine uyum ve onlara modern bir dokunuşla verebilir. İstediğiniz gibi bunu çalışabilir. Bununla, duvarlar düz veya fırçalanmış olacaktır.

Aynı şekilde, size credenza yenilemek için cilalı beton kullanabilirsiniz. Bu maddenin büyük bir avantajı, mukavemetidir. cilalı beton zemin gibi duvarlarda, evin her odasında kullanılır. Mutfakta, cilalı beton büfenin ve yayan birimi için çalışma planı üzerinde hem geçerlidir!

credenza mutfak
© lulu - Fotolia.com

XXL fayans bindirilmiş

Ve evet! Bu döşemek için bir zemin mümkündür. Üste bir sonuç için, biz XXL fayans tercih edin. Bizim favori kalp su direnci, dayanıklılık ve bakım kolaylığı açısından rolünü sağlarken, çağdaş mutfağı ısıtan ahşap görünümlü karolar içindir.

Kara Tahta boya: eğlenceli ve pratik

Ayrıca kara tahta boya seçebilirler. Eski credenza bir alt tabakanın sonra uygulamak için mutfakta yeni oyun alanı haline gelecektir. Hatırlatma, alışveriş listesi, tatlı küçük kelime, çizimler, mutfak Siçrama kara tahta boya akıllıca bir seçim olabilir. Bir nötr, modern bir dokunuş getiriyor, çünkü çağdaş mutfağı, aynı zamanda daha geleneksel mutfak için uygundur.

Yenileme credence mutfak kara tahta boya
© Ixina

kayrak Backsplash ifade yeni bir yer olacak!