ספה נעימה

XL גרסה עם זווית, המירים, רבה בעמדת טרקלין עם מודול או אפילו פונקציה עם תירגע ... ספת 2016 מכפיל הצעות וטריקים. הנה החדשות הטובות ביותר של הרגע!

הספות היום: סגנון, פונקציונליות ומודולריות!

ראשית, שים לב כי גודל הסלון שלך הוא קריטי כדי לדעת איזה דגם לפנות. כלומר: גם ספה להחניק את החדר שלך והניגודיות מעט מדי, זה ייראה אבוד. חדשות טובות עם זאת, אין צורך לבחור בין סגנון ו פונקציונלי, ספות חדשות משלבים את שניהם.

אם יש לך את המרחב, את הטוב ביותר הוא לבחור מודל פינה שחרור והרפיה. בשעות אחר הצהריים אתה קינון בערבים עם חברים! התירוש של הרגע נקרא ARTIC: עם משענות ראש מתכווננות משולבת, פונקציה להמרה שלה וארוך מרידיאן, הוא משלב את הנקודות הטובות.

עבור חללים קטנים, אשר לעתים קרובות לארח אורחים לרגע אחרון, אפשרות שתיים או שלוש להמרה מושבית היא בעלת הברית הטובה ביותר. לעתים קרובות נמכר במחיר מאוד סביר, מדובר בכמה צבעים להלוות לאיש ציבור לביתך (California, מאורו).

להיות מופתעי הטריקים החבויים שלהם ...

עבור תכופים בסלון בחיפוש ספה קלה לקרוא ספר ולראות חדר קולנוע עבור דגמים חדשים מאוד חכמים ...

חלקם מציעים כעת תירגע פונקציה מה שמאפשר את המושב כדי להטות כדי להעלות את הרגליים (RIO, VAL Meublè). כדי לשחק בשני ישב מ מוארך, ואחרים להעניק על הזרוע של לוח סיבובי עם מנורת LED משולבת (Sogno). אין יותר בעיות אור!

לבסוף, כדי להכיל את כל השבט שלו בבית, עד גדולה מאוד ספה פינתית אשר הספסל / עות'מאני מגיע ליצור מודולריים אזור הרפיה XXL (מגיע) ... או פינת ישיבה אמיתית.

אתה תבין כי הספה אין שום קשר עם פיסה מסיבית זו, כבד קבוע זה יכול להיות פעם אחת ... היום הוא בן ברית שמשחקת עם הפנים שלך מתאימה לכולם הצרכים שלך!

קניות הבחירה שלנו

>