הכל אודות פיתוחים דקורטיביים

כדי לטעון את אישיותו של עיצוב הבית שלך, אתה עלול להתפתות על ידי התקנת פיתוחים, ההיסטוריה של יצירת תמהיל מושלם של גיל עכשווי וישן, עיצוב ארט דקו. הרעיון הוא מאוד אופנתי ואתה יכול לבחור בין להגדיל את המשקופים האמיתיים של הבית שלך מעידן אחר ונחת של פיתוחי שווא אם הקן שלך יהיה נקי לגמרי. מה לגבי האחד והשני, הסגנונות שלהם החומרים שלהם?

כרכובי, אלמנט דקורטיבי שנותן סגנון

אם מקרין ליניארי, או חלול, דפוס נוי כמו דפוס חלקה נובעת הן זווית הקיר או התקרה על דלתות או במקום הפנלים. "והתבליט זמין בסגנונות שונים שהם משתלבים היטב עם כל סוג של תפאורה, כמו גם מסגרות מסגרות דלת. פנים שיק אורבני עשויות היטב להתבלט עם פיתוחים בסגנון הבארוק כמו singularisera עיטורים קלאסיים מאוד אם אחד בוחר להתקין בבית פיתוחים מודרניים. כל אחד יכול לבחור את מצב הרוח שמתאים לו בלי להתעלל באמצעות מגע דקורטיביים משוכלל זה, לשאול את עצמך בלי שום קושי.

אם יש לך הזדמנות להיות בעלים של בית מעוטר פיתוחים נכונים, זה יהיה חבל להסתיר אותם. שפר עליהם במקום לנקות אותם ביסודיות, תלוי בחומר, על ידי כיסוי אותם עם צבע התאמה כדי התפאורה שלך.

פיתוחי False: הבחירה של חומרים

פיתוחי False זמינים חומרים שונים כגון פוליסטירן, כלכלי ואור אבל עם גימורים מחוספסים, פוליאוריטן, סביר וגימורים מדויקים, עץ, די יקר אבל כבד מדי להציב בתקרה, ולבסוף טיח, הן הגימורים יקרים אבל חריגים לתכנן הזדמנויות. כרכובי גבס מחוזק עם סיבי זכוכית או סיסל, המכונה גם צוות פיתוחים יכול גם להיווצר למדוד על ידי איש מקצוע: הטייח.

לאחר התקנה על הקיר, התקרה, דלתות או סביב פגרה למשל, צוות הדפוס ניתן לשפר עם צבע ויניל או צבע אקרילי, או צבע הברונזה הזהוב. סאטן לכה glycero אידיאלית לתת - לטעות - האשליה של דובדבן. לדברי מוצר הגמר עובד, צוות גם יכול להיראות כמו שיש.

ציור תקרת דפוס
© Fotolia

עיטור לכל חדר

תפרוק הצד האמנותי שלך ולהתקין פיתוחים, עמודים כרכובים בחדר האמבטיה שלכם. יהיה לך כיף לבוא להירגע בסביבת אידילית ראויה הארמונות האיטלקים הגדולים. קישוטים אלה ניתן להתקין בשני הבתים החדשים לדיור לשעבר.

אתה רוצה להתאים אישית אלמנטים של המטבח שלך? שוב, הדפוס משאיל את עצמו בצורה מעוררת הערצה. משחה, זה יביא יותר אישיות לחדר נותן אופי אל מול הרהיטים שלך. גוון צבע או לשחק על ניגודים לתוצאה מדהימה.

עבור אווירת שיק בוהמית, לטפל התפאורה של חדר השינה שלך או בסלון שלך על ידי הצבת רצפת עץ, ו בוחר דלתות ממוסגרות. אתה רק צריך להציב פיתוחי תקרה כדי להדגיש את הצד האופנתי של היקום והנעים שלך. העדיפו גוונים טבעיים וחומרים רכים הן כריות השטיח.