המשתמש&# 039; re עבודה לאטום באמבטיה

השכנים שלך מלמטה מצאו חלחול מים במיקום של האמבטיה שלך? חותם האמבטיה שלך היא עבשה, ואתה רוצה לשנות את זה? הבית הניחו אצים, Papabricole.com מאיר לך על הטכניקה כדי לשמש לסדר את חותם האמבטיה שלך.

צפו בסרטון:

(פונקציה () {var מיכל = document.getElementById ("playerDiv_146832"); אם (מיכל === null) {= מיכל document.body; Container.innerHTML} = ''; container.firstChild.setAttribute ("סגנון","");}) ();

סר חותם שחוקה

השלב הראשון של החלפת האטם של באמבטיה הוא להסיר המפרק הפגום. לשם כך, לעזור לכם כלי מיוחד נמכר בחנויות חומרה. להסיר תחילה את החותם, אז לגרד אותו. אל תהסס ואז להשתמש להב סכין ארוך כדי לסגור את כל שאריות סיליקון עדיין נוכחי הסדקים.

נקה את מדפי אמבטיה

לפני התקנת האטם החדש, חשוב לנקות את השטח שעליו הוא ייושם. התחל על ידי מנגב עם פיסת נייר כל סיליקון נשאר. ואז להשתמש במטלית לחה כדי לסיים ניקוי.

החל את החותם החדש

כאשר פני השטח הוא ניקה היטב, להכין את הסיליקון. הסר את התקע בעדינות עם סכין. מניחים את המחסנית בתוך התושבת שלו, ואז לדפוק לשופר נמכר עם מחסנית. הסר את המכסה לחתוך את החלק העליון של הקצה באלכסון, תמיד עם חותך. ואז להחיל פודינג קבוע לאורך כל האמבטיה. כדי להחליק את הפודינג, ישנם מספר פתרונות: להשתמש בכלי מיוחד, לטבול אצבעו הדטרגנטים או להחליק עם תפוחי אדמה. ברגע שיש לך החליק המפרק עם הפתרון המועדף שלך, להשתמש בכלי מיוחד כדי להסיר את אי סדרים. בואו שעות 12 יבשות.

תודה על הניחו אצים לקבלת ההוראות היקרות שלו לשינוי חותם האמבט.

צפה בסרטון כיצד לסדר את החותם של באמבטיה שלו? על Minutefacile.com.

ממוצר בכל Easy הדקה.