ריהוט על גלגלים, ערכי צליל של חללים קטנים ואולפנים

עדיין יותר נוח, רב תכליתי ונייד, ריהוט מתאים האילוצים של חללים קטנים היום. מלבד הביניים קלאסיקות כוללים את שוק הרהיטים חכמים כי לעתים קרובות לשלב מספר פונקציות לייעל כל מטר מרובע ... תוך שמירה מאוד דקורטיבי! אם מודולרי, עם גלגלים, נשלף או 2-in-1, מרחב חיסכון ריהוט יש כל הנכסים לפתות אותנו!

אם לרהט ללא הפולשני על מרחב מחיה

עליית מחירי הנדל"ן מאלצת שנים רבות יש רוב משקי הבית לפנות אל האזור הקטן של דיור. מגמה לא מפסיקה לעלות, לדחוף את המותג לדמיין ריהוט ממאירים מותאם חללי מגורים קטנים אלה. בסלון, מיטות ספה, ספות פוטונים להמרה הפכו לקלאסיקות של שמירת מקום; שם חברה משלב שולחנות קינון או שולחן נמוך מתיח שהופכים את השהייה בחדר האוכל לארוחה עם חברים. על אותו רעיון זה של רהיטים רבים תכליתיים, מעמד עיתוני שולחן צדדי חזה אחסון עות'מאני הוא עכשיו חלק החיוני של סלון קטן! בחדר השינה, שם הוא פותה על ידי-החזה מיטה להחליק שמיכות וכריות. למראשות המיטה גם בקלף של 2-in-1 בזכות מדפים הרבים שלהם שעליו בשורת ספרים וצעצועים אחרים. אבל הכוכבים הבלתי הנמנעים של המרחב אלה חיסכון רהיטים הם כנראה רהיטים על גלגלים כי להחליק תחת תכנית עבודה, שולחן או בפינה קטנה של המטבח. Nomads ודיסקרטי, והן מלוות אותנו לאורך כל הבית על פי הצרכים שלנו!

כדי לשמר את רוב גאוני

1. ארונות הפינה, מושלם עבור חדרים קטנים של הבית ככניסה, האמבטיה או במטבח, ניתן לאחסן רשומות מנהליות שם, מגבות, קערות וקופסאות טאפרוור פי לשיבוצם.

2. אחרונות בשוק,שולחנות קפה הם כי להכפיל כמו טבלאות. הרגליים טלסקופית או צירים מאפשרות להתאים את גובה השולחן.

3. ריהוט אקסטרה על גלגלים הם בעלי ברית טובים עבור חללים קטנים; כמה מגירות שילוב ומשיכת על ציר, המאפשר להתאים אותם בכל פינה.

4. לבסוף שולחנות הקינון ומגירות נשלפותלהציע מרחב מינימלי על ידי חוזרת בה או התגלגלות לפי הצורך.

בחירת קניות שטח רהיטים מודולריים חיסכון לחללים קטנים
© DR

1. דשי שולחן IKEA PS 169 € / 2 מיטת ספה נפתחת עיצוב Alterego 799 € / בס 3. קינון טבלאות AC דקו 65.99 € / 4. מזכיר גסטון קיר Decoclico Harto ב 569.15 € / 5 מתקפל כסא uare עיצוב 216 € / שולחן צד 6. עת הדלת Wito על כך בתוך 129 € / 7 במגירה מיטה נומה La Redoute 450.37 €