זהו ואקום נוסף

מאז 2010, שואבי אבק רובוט הציפו את השוק. אבל האם זה יעיל? ואיך הן פועלות? סלין Nozet, מנהל מוצר ב- חללי LG, אומר את כל מה שאתם צריכים לדעת.

מהו העיקרון של שואב האבק הרובוטי?

זהו שואב אבק אוטונומי שפועל ללא מגע יד אדם, למעט בהתחלה, ומי שבוחר בדרך משלו כדי ללכוד את האבק בבית. המנגנון, בדרך כלל העגול בצורה, מסופק עם בסיס העמסה אשר נשאר מחובר לשקע חשמלי. רוב שואבי אבק הרובוט מצוידים בחיישן ואקום כך שהיחידה לא נופלת למטה במדרגות או ביטול קומת ביניים.

האם שואב אבק רובוט מגיע עם אביזרים?

כן. אביזרים אלה נבדלים בהתאם למותג. נמצא עבור קירות וירטואליים למשל, אשר לוקחים בצורה בלוקים קטנים אשר מוגדר למטה וליצור קיר ששואב האבק אינו עולה. הדבר מונע, למשל, ללכת מפריע לכלב או חתול, כי ישן בפינה של החדר. שואבי אבק מסוימים מגיעים עם שלט רחוק לפנות, לעצור, או לבחור תוכנית. יש גם מסנני HEPA ו מברשת ניקוי מסנן. אנחנו גם למצוא מגבונים מיקרופייבר כי לצרף תחת ואקום לשטוף בנוסף לשאוף, כפי שקורה על שואבי אבק רובוט LG.

כל שואבי אבק הרובוט הם עובדים באותה צורה?

מס יש הטוענים מזוגזג עד שאין יותר סוללה נגמר במקום בו הם נמצאים. זה הבעלים ללכת לקבל אותו בחזרה על בסיסו. אחרים מצוידים במצלמה המאפשר שואב האבק כדי להגדיר את החדר כדי למנוע גיהוץ פעמיים באותו מקום. שואב האבק שלנו מצויד במצלמה עם קורא אופטי להציב את החלק התחתון, אשר מייעל את הדרך שננקטה על ידי שואב האבק ומאפשר לה לנקות את החדר בפחות זמן.

האם רובוט שואב אבק הוא באמת יעיל?

אובייקטיבית, זה לא להציע את אותה רמה של יעילות ועוצמה מאשר שואב אבק קונבנציונלי. במקום זאת, היא ואקום נוסף או נוסף. היא מאפשרת להלוות בית נקי ללא מעייף ולעכב את השימוש שואב אבק גדול. זה יעיל יותר בקומות קשות על השטיח והשטיחים.

מהי האוטונומיה של שואב אבק רובוט?

זה תלוי במותג. יש שואב האבק שלנו חיי סוללה של 75 דקות, אבל מנקה עד 130 מ"ר. לאחרים יש חיי סוללה של 90 דקות, אבל רק 120 מ"ר. זו הסיבה מדוע חשוב להשוות את השטח נוקה.

האם שואבי אבק רובוט רועשים?

רוב המכשירים יש רמת רעש של 70 דציבלים, אשר רם מספיק, בכל מקרה, לא רוצים להישאר בחדר. השיטה שלנו היא 60 דציבלים, שהוא הרבה יותר שקט ולא מפסיק להמשיך לקרוא או לצפות בטלוויזיה, למשל.

מהן התכונות האחרות של שואב האבק הרובוטי LG?

כאשר הסוללה ריקה כמעט, המכשיר חוזר עצמה לבסיסו כדי להטעין. טעינה לוקחת 3 שעות. ואז זה חוזר בדיוק מהיכן שהפסיק להמשיך את העבודה. כאשר הם עברו מעל, חזר לבסיס ו העצירות שלו. יש לו חיישני אבק, מכשולים וזוויות. כשזה מגיע רגל כיסא, למשל, במקום להתחיל לכיוון אחר, זה עוקף את הרגל וממשיך בכיוון המקורי. המכשיר שלנו יכול להיות התחלה מתעכבת לתכנת לשימוש יומיומי. יתר על כן, רובוט שואב אבק LG יש סוללת ליתיום, ללא השפעת זיכרון לכל חיים ארוכים יותר סוללות ניקל. לבסוף, לטמיון הוא מלמעלה ולא מאחור, ואת המכל אטום לחלוטין כאשר הוא מוסר כדי למנוע אבק נשירת הסרתו.

מה המחיר שיידרש עד שואב אבק רובוט?

זהו השואבים הראשונים סביב 300 €. עבור אמצע הטווח, זה לוקח בערך 400 €. ובשביל יותר יוקרתי, המחירים מתחילים ב 450 € וללכת עד 700 €.