גלה את המידע הדרוש כדי לבחור סכיני מטבח טובים

ויליאם פלורנט, שני המייסדים של מותג סכיני קרמיקת ליאו W, מרחיבים את הסל המקוון שלהם על ידי יצירת מכירות וייעוץ אתר חדש עבור הרכישה Couteauxduchef.com. Deco.fr מטריד אותם עם שאלות כדי לראות אם הם באמת ידעו מה הם מדברים. ובכן הם מנצחים על סכינים במטבח! למרבה המזל, מאז אנחנו צפויים רוצים לקנות סכינים טובים בלי באמת לדעת במה לבחור. עזיבת תשובותיהם, אף פעם לא טועה.

מהן הסכינים העיקריים שאני יכול למצוא בשוק?

רוב הסכינים נמכרים מסחרי פלדה. זה עדיין חייב לציין את הופעתה בשנים האחרונות של סכינים קרמיקה אשר הם מאוד סכינים טובים, אבל אתה צריך לדעת להתמודד בזהירות (ראה להלן הסבר). לבסוף, ישנם גם סכינים טיטניום אבל השימוש בהם הוא שולי כי המחיר שלהם הוא גבוה למדי.

אתה צודק להוסיף "ראשי" כי יש עשרות ועשרות דגמים שונים של סכינים! למעשה, הסכינים נוקטים צורות שונות באזורים שונים. עם זאת, המסורת הנפוצה ביותר היא במסורת המערבית ובין המסורת היפנית. הנה שלוש ההפניות הנפוצות ביותר:

סכין הקילוף הוא להב עבה 7 עד 11 ס"מ סכין, קצר וחד מאוד. הוא משמש בדרך כלל כדי לעשות כל מיני עבודות עדינות: פילינג פילינג פרות וירקות, תותי ספינה, להסיר את תפוחי הליבה וכו '

הסכין השימושי הוא להב 10 עד 16 ס"מ עובי סכין. הוא משמש הן עבור לקילוף פירות, לקצוץ ירקות, לחתוך את הגבינה, כדי לרכך את השום. כמו של סכין השף, הוא תכליתי מאוד, למעט כשמדובר בהתמודדות עם הבשר.

הסכין של השף הוא להב סכין 14 עד 30 ס"מ עבה וארוך. זה בהחלט ייתכן סכין לקיים במטבח שלכם. במקור נועד לחתוך לקצוץ, זה בעיקר סכין רב תכליתי שיכול לשמש כמעט כל הבישול שלכם. נוסף הטלת סכין השירות, זה עדיין נשאר אחד הסכינים הנמצא בהישג יד במטבח. עמיתיהם היפנים שלהם נקראים סכין Santoku וסכין Gyuto.

אנו שומעים יותר ויותר על סכיני קרמיקה, ההבדלים עם אלה פלדה?

סכין הקרמיקה יש יתרונות רבים:

- ההקלות של חיתוך תמוהה!

- הקשיות של הקרמיקה גבוהה מ פלדה: הסכין נשארת חדה הרבה יותר.

- הממצא אינו מעבירה של יוני מתכת במזון (כמובן שכן אין פלדה!).

- הממצא אינו מחליד.

- הממצא מקיים את החומציות של המזון אינו משנה את הטעם שלהם.

חסרון אחד, אבל משקל:

- הקרמיקה היא מאוד חזקה מאחור לכיוון החזית, אך נשארה פיתול שברירי משמאל לימין (או להיפך). לכן מומלץ לא להשתמש בסכין הקרמיקה שלו עבור בשר, ריסוק או לבצע חתכים על מוצרים קשיחים או קפוא.

לסיכום, את הסכין קרמיקה הוא אידיאלי לחיתוך פירות, ירקות, פילה דגים ובשר ללא עצמות. עם זאת, עדיף לשים בין ידות המתוחכמות כדי למנוע הפתעות לא נעימות. הוא אוהב או לא אוהב.

מועצת Couteauxduchef: אם אתה מסתכל על הקרמיקה, לוודא לקחת תו איכות (ליאו W, Kyocera או Forever) ובמיוחד להימנע סכינים בסופרמרקט.

couteauxduchef צוות
© Couteauxduchef.com

למה לבחור סכין פלדה? מה צריך להיות איכויותיו?

הגדר את איכות סכין פלדה היא פשוטה למדי. ישנם שני סוגים של להבים:

- פחמן פלדה, אשר מורכב רק של ברזל חמצני. ייצור סכינים עם להבי פלדה פחמן הוא זול ופשוט: ברור כי מדובר במוצר מאוד פופולרי בשוק. היתרון העיקרי שלה הוא המחיר הנמוך שלה. עם זאת, היא מסתירה חסרון משמעותי למדי: סכין זה צריך להיות מחודד קרובות מאוד חלוד במהירות.

- הסכין נירוסטה מורכב ברזל מסגסוגת פחמן כרום (קורוזיה). הפעם זה הפוך: היתרון העיקרי שלה הוא שהיא לא חלודה (או מעט מאוד), וכי דרישת שחיקה שלה נמוכה. אבל באופן בלתי נמנע, המחיר הוא קצת פחות אטרקטיבי.

למה לבחור סכין קרמיקה? אני שומע כי סכיני קרמיקה הם יותר שבירים, האם זה נכון? האם זה אומר כי סכיני פלדה הם שבירים?

בחר סכין קרמיקה אם אתה רוצה סכין חד מאוד כי אין (או מעט מאוד) צריכים להיות מחודד. זה נכון סכיני קרמיקה הם שבירים יותר סכיני הפלדה, בגלל המאפיינים קשיות הקרמיקה אינם חלים על הסיבוב. שימוש לרעה של להב סכין הקרמיקה יכול לשבור, לא משנה את האיכות של זה האחרון.

סכינים מפלדה אינם מסופקים שבירים, אבל הם עמידים מאוד. חלקם יהיה הקצה התכופף לאחר נפילה בגלל הפלדה שלהם היא רכה מדי, אבל סכין פלדה טוב יהיה סגסוגת המשלבת חוזק וגמישות, כך שלעולם לא לשבור כאשר ירד או סרבול במהלך השימוש בו.

מהו סכין יפני?

סכינים יפניים שונים סכינים מערביים בכושר, איך על לחדד, שימוש, תחזוקה, ולבסוף לייצר (מטפלים, שקופיות ...). הסכינים היפניים העיקריים שניתן למצוא בשוק יש בצורות הבאות:

דובה : להב סכין קצר, עבה מאוד, לחיתוך דגים להכנת סושי.

Gyuto : שווה ערך של סכין שף המערבי, להב צר וארוך, לשימוש רב, רוב המשמש לחיתוך ירקות או בשר.

Nakiri הסכין הזאת הוא קצת כמו מטחנת מסוק /, כלומר, יש לו להב מלבני מאוד.

Pankiri : זוהי סכין לחם.

Santoku יש נרחב, סכין זו צורה ספציפית המאפשרת מגוון רחב של שימוש:. הצורה המעוגלת שלו מעט מאפשרת לך לגרור את הלהב לחיתוך טוב יותר. זה יכול לשמש לחיתוך פילה דג, ירקות, בשר.

סשימי : ארוך בסדר, סכין זה הוא אידיאלי לחיתוך דגים נאים. כמו כן, יש סגולי: הלהב מתחדד רק צד אחד, את היותו האחר שטוח לחלוטין.

בחותכו סכין, אוניוורסלי, או משרד ראשי שזהויות סכינים מערביים.

לבחור סכינים יפניים
© Chroma

הרוב המכריע של להב סכין יפני יש במבוק או עץ אקזוטי. ביער אלו הם מאוד עמידים בפני רטיבות (לא להתנפח) והם מאוד אסתטיים. לעתים קרובות המובלעת (צומת להב / ידית) הוא במבוק הוא מאוד מוצק.

לבסוף, החידוד שלהם שונה מאוד לסטנדרט המערבי, בדרך כלל עם V חידוד ב 17 מעלות. הם דורשים ברוב המקרים מחודדים עם אבן משחזת, לא אקדח.

האם אנחנו יכולים להשתמש בסכין יפני כמו כל סכין מטבח?

סכינים Gyuto, ראש, משרדים, אוניברסלי, חיתוך, pankiri או santoku יכול לשמש כמו כל סכין מטבח. עם זאת, לא להפעיל את המדיח, כמו כל סכין מטבח טוב.

nakiri דורש תקופת הסתגלות, מכיוון שהשימוש בו אינו נפוץ לחיתוך פירות וירקות.

ובאשר סשימי ו דובה, כדאי לצפות בכמה סרטוני הסברה לפני השימוש, כפי שהם מיועדים לשימוש ייחודי.

אני אוהב לבשל ואני מנסה מתכונים חדשים לי ברגע שאני יכול. מה סכינים כדאי לי לקנות קודם? (תקציב קטן מהתקציב הממוצע עבור תקציב גדול)

עדיף לבחור סכין השף, אשר מאפשר לך לבצע את רוב המשימות במטבח.

תקציב: Gyuto סכין הייקו יקיטורי.

מחיר ממוצע: פרו יי סכין השף.

תקציב גדול: קלאסיקת Wusthof סכין השף.

מה סכין כדי לחתוך בצל וירקות?

כדי לחתוך את הבצל, פירות יער וירקות, עדיף לקנות סכין קילוף הגודל הממוצע כ להב 10 ס"מ. היא מאפשרת עבודה מהירה ומדויקת של מזון קטן. זה גם מאוד נוח לקלף את האוכל. זה נמצא בשימוש זה כי הסכינים משובחים הקרמיקה.

איזה סכין לבשר?

סכין שף ללא היסוס, יחד עם סכין קצבים. סנטימטר שף סכין 20 הוא אידיאלי, הטיפול שלה הוא קל גודל מאפשר מספר רב של שימושים (פרות גדולים וירקות, בשר, דגים ...).

איזה סכין עבור עגבניות וקליפות?

עבור עגבניות, ישנם סכינים עגבניות עם שיניים קטנות שיכול בקלות להחליק לתוך עגבניות מאוד עור חלק בגלל סכין להב חלקה תמיד צריך להיות חד מאוד לקבל לחדור עגבניות בקלות.

כדי לקלף שום דבר לא יכה קרמיקת קולפן ירקות. אחרת, סכין משונן קטן יעשה.

למה לקנות בלוק סכין? מה פתרונות אחסון אחרים?

בלוק סכין עם אחסון נפרד מאפשר מושלם כדי להגן על להבי הסכינים שלך. בלוקים אוניברסליים (סל של סיבי פלסטיק) הם גם מאוד פרקטיים. סכינים חוסמים גם את היתרון של שמירה על ידך סכינים מהישג ידם של ילדים (הנשקף בתחתית תכנית העבודה, בניגוד מגירה הם יכולים לפתוח בקלות), ולהסתיר הלהב שלהם.

כמה פתרונות אחסון אחרים:

המגנטים הברים: מאוד בשימוש על ידי אנשי מקצוע, כי הסכינים זמינים תמיד, הוא מהיר מאוד לעלות על דוכן עדים ואחרי שימוש, בלי זה תופס מקום על משטח העבודה.

בוקסים מגנים הגנת להב: חלל קטן, הם מאפשרים לך לאחסן הסכינים שלך במגירות שלך תוך הגנה.

לבסוף, אנשי מקצוע גם להשתמש ילקוטים אחסון הסכינים שלהם.

כיצד לשמור על סכין מטבח הפלדה שלי?

הדרך הטובה ביותר לשטוף הסכינים במטבח שלכם, אם פלדה או קרמיקה, היא להריץ אותם תחת מים חמים ולתת קצת ספוג נוזל לניקוי כלים. לייבש אותם עם מגבה ולאחסן אותם. למרות הלהב היא נירוסטה, אל תתנו הסכין שלך להשרות במים. מים ראשית בסופו של דבר יפגעו הפלדה, ושנית, אתה בהכרח להוסיף וכלים אחרים (סירים, סכו"ם ...) בכיור שלך, אשר יפגע להב ואת קצה הסכין.

השחזה / השחזה אם זה סכין בסגנון מערבי, להשתמש מתכת פלדת חידוד לשחזר את חוד החנית, וכן יהלום חידוד פלדה או קרמיקה לבצע שוב את החוט אם הוא באמת משעמם. אם זה סכין יפני, עדיף להשתמש אבן משחזה.

בחירת סכיני מטבח - חידוד
© Chroma

כיצד לשמור על סכין הקרמיקה שלי?

הדרך הטובה ביותר לשטוף סכיני הקרמיקה שלך היא להפעיל אותם תחת מים חמים ולתת קצת ספוג נוזל לניקוי כלים. לייבש אותם עם מגבה ולאחסן אותם. כשלעצמו זה לא חשוב לייבש סכינים שלך מיד כי הם לא מחלידים, אבל זה יחסוך לך להשאיר אותם שוכבים על המדף.

באשר כביסה במדיח, ניתן להשתמש בו עבור רוב מכריע של סכיני קרמיקה, מיצוב הסכין שטוח על הרצפה (עם המשקפים). בעשותו כן, זה לא יבוא במגע עם כלי פלדה אחרים. עם זאת, אנו ממליצים לא לשטוף הסכינים שלך, מה הם, במדיח.

עבור חידוד אם לאחר תקופה ארוכה של שימוש אתה מבחין כי סכין הקרמיקה לצרכיך חידוד, מספר פתרונות אפשריים:

- מותגים כמו Kyocera מציע לחדד הסכין שלך. אתה חוזר אל המותג.

- מחדדי יהלום דקים קטנים פותחו על ידי Victorinox ו chroma, ו מחדד שנוצר במיוחד עבור סכיני קרמיקה מועבר על ידי Kyocera.