לאכול&# 039; דשא אבל עם נימוסים טובים!

הפיקניק הוא בדרך כלל אושר ... רגיל. רק פיסת דשא, כמה כריכים שולחן ליהנות. עבור חלק, המתכון הוא פשוט מדי והם רוצים לשלב את זה: פיקניק שחרור שיק. איך להכין פיקניק אלגנטים, תוך שמירה על הרוח הכפרית מזדמנת של סוג זה של אירוע? בצע את המדריך!

הזמנה בצורה בשל

כדי לשים ישירות לאטמוספירה ולהכריז צבע, עשה כאילו הוא חגיגה. כל כך ולכן להתחיל עם הזמנה לא רק לשים אותך מיד פיקניק שלך כאירוע שיק אבל ככל שאתה לספר האורחים שלכם זה ייקח קצת מאמץ ניתן לסעוד באוויר הפתוח הזה. זכור כי הפיקניק הוא זמן לשיתוף, כל המשתתפים ולכן גם צריכים לדעת כי הפיקניק הוא שיק.

מקום סודי

מניח פיקניק השיק שלך הוא בעל חשיבות עליונה. עבור הנושא הזה, אתה חייב לשים לב לסביבה שלך, כי זה יכול להרוס הכל בשביל בחירות רעות. סוג של מסגרת (יער, חוף, גן, פארק, וכו ') משנה אך היא חייבת בכל מחיר כפי שהוא לא צפוף מדי. השפעת השיק אכן תוגדל פי עשר אם לאורחים להרגיש שהם זוכים לעשות פיקניק במיקום שנבחר. זה יכול להיות חוף נגיש מאוד, באזור של טירה או באחו נסתר.

פיקניק אגם
© H&בית H

הפיקניק הוא יותר שיק כאשר אנחנו מרגישים לבד בעולם

ארוחת גורמה

הארוחה הבאה, זה ברור מסתמך על ארוחות יוצאות הדופן. זה ימנע את כריכי צלופן וסלטים מוכנים מהסופרמרקט. פיקניק השיק צריך להיות מעודן אותנטי. ההכנות תהיינה בבית כדי לטפל מצגת ויוכלו ליהנות מהטעמים הטובים. אם המטבח לא בהכרח צריך מוצרים מפוארים, אתה חייב לזכור תמיד להדגיש את המזון עבור הצד האלגנטי. דוגמא הכריכים תהיה תחת טופס מועדון עם לחמניות. עבור סלטים, אחד יכול לבחור עבור מכולות בודדות במקום בקערה גדולה.

שיק פיקניק סנדוויץ
© Foodshot

להמציא את הכריך!

משקאות שלא מן המניין

גם מציאה במשקאות. זה יהיה חבל יש מים רק בבקבוקי פלסטיק פשוטים. אתה יכול להציע משקאות שלך בכדים או תרמוס כי יהיה את היתרון של שמירה על הטמפרטורה הנכונה ולאפשר מצגת יפה. אנחנו גם מנסים להציע סוגים שונים של משקה שכולם נהנים. תה קר, לימונדה, מים מוגזים או יין (במידה), הוא השפע שייתן מגע שיקי הפיקניק שלך. כדי להוסיף נופך יותר מכובד, יכול להיות קרח בטעמים. כדי לעשות זאת, פשוט לשים את חתיכות של פירות או עשבי תיבול במגש קרח וממלאים במים. אפקט מובטח!

מזוודת פיקניק נצרי Soumeya
© Soumeya

סל הנצרים, אבזר מסמל פיקניק השיק.

מנות יקרות

ברור, פיקניק השיק לא אומר צלחות נייר כוסות פלסטיק. אם יש לך נשק חזק סביבך לקחת את כל הכלים, לא לשלול במיוחד לך. פיקניק עם צלחות חרסינה וכוסות ממשיות, לשם טוסט הוא אולטימטיבי אלגנטים. כנ"ל לגבי סכו"ם, אנחנו שמים בצד את אלה הפלסטיק אנחנו יכולים אפילו את הכסף של המשפחה הישנה. אם לא ירש, אתה יכול לבחור את האושר שלך בשוקי פשפשים. במיוחד שולחן הצד המוזר מאוד אופנתי אז אל תפחדו לערבב דפוסים של מנות, במיוחד אם הם מבציר.

פיקניק מכוסה
© הרומית Drits

אנחנו אומרים לא סכו"ם פלסטיק!

שירות ארבעה כוכבים

אם אתה לעצתו שלנו עד כה, לא למעוד עם הפרטים האחרונים. זה יכול למשל להיות סכו"ם הולם לשרת את הארוחה. זה עכשיו או לעולם לא להשתמש בכלים ישנים בתחתית ארון. אתה לא יודע מה אנחנו מדברים? לחלופין, אתה שירת סלט, עוגת את עוגה בצלחת, שייקר או הכף והמלון. לבסוף, אם אתם בעלים של סל נצרים פיקניק, אין שאלה של השכחה. זהו אביזר הכרחי לכל פיקניק מסוגנן!

הנחמה באה ראשונה

כל הכנה זו תהיה כבר לחינם אם אתם לא מציעים לאורחים מקומות נוחים להתיישב. אם הפיקניק הוא על הקרקע, אנחנו חייבים לבחור משובצים באיכות טובה, עבה מספיק גדול מספיק עבור כולם כדי להיות נוחים. זה עדיין מספק כמה ישיבה כמו כיסאות () במיוחד אם ישנם קשישים או אחורה. עבור משתתפים על הקרקע, אנחנו יכולים להוסיף קצת כריות. הוא גם מספק מטרייה אם המיקום שנבחר אינו מאפשר להיות בצל, כך שאנשים יכולים לבחור צד צל או בצד שמש. לבסוף היא מאיינת לכל צרה שלא תבוא על ידי הבאת כובעים ומשקפי שמש למי לא היה צפוי.