דקו מעט שיעור להסתדר עם השחור

שחור: צבע עבור חלק, ללא צבע כגון לבן עבור, שחור והשני הוא גוון מסוים כי לא נעלם מעיניו. זה צריך להיות מבוקר כי זה תופס מקום ב פנים! בין אם אתה משתמש בו בצעדים קטנים או קירות שלמים, משמש שחור מבנה המרחב שלך. השחור הוא חזר על הבמה מול, שאומץ על הממד הגרפי המודרני שלה. השילובים הם רבים, לפעול על פי המדריך עבור "לגעת השחור" העמותות מוצלחות!

צהוב שחור +

Dare הנישואין של ניגודים! באופן כללי, הצבע השחור הדומיננטי תענוגות עם צבע שני צבע ראוותני. ולכן מעדיפים את המפתח הצהוב בלבד, על אביזר (כריות, אגרטל, מנורה) או רהיטים. Best אם מתחשק מכן לשנות את שילובי צבעים לעבור מצהוב טורקיז למשל. זהו שילוב גרפי עכשווי, אשר הולך טוב מאוד עם אפור לבן ופחם.

שחור + צהוב
© Maisons du Monde

שחור + ורוד

אם טופס נוצץ ורוד שחורה פוקסיה שותפות, המגמה הגדולה נמצאת אבקה שחורה + ורודה. ראשית, משום שאנחנו מעזים יותר ויותר ורודים פנים מודרני, כי אז הקשורים שחור, ורוד מזדכך. המתיקות שלו וקבעו אותה מנת רומנטיקה בלתי צפויה למדי. שנטל Thomass אופנה מעצב מבין זאת הפכה לסימן ההיכר שלו. השילוב של שחור, גברי, ורוד, יותר נשית, פתח את דלתות פנים הכי פיוטיים, בלי ליפול לרגשנות.

שחור + ורוד
© גרין מעט

לבן שחור +

השילוב של שחור ולבן הוא קלאסי קישוט. המעצב הנודע אנדרה פוטמן, באמצעות רבב הפנים שלה. הסוד שלו? היא הקפידה להשתמש כזו או אחרת, כך יש אחד שנמצא הרוב. ואל תהססו לשחק את המראה הכולל של המפה, כלומר להשתמש בשני צבעים אלה רק בלי יוצאים מן הכלל! כמו כן, להיות מודע לכך הצמד הזה מתאים במיוחד כדי דקו גרפי שבו בקווים ישרים ונקיים הם לראווה. צ'קים גדולים וקטנים, פסים, אפקט שחמט, ספירלות, הנקודות "dérident" צנע מהחושך!

תפאורה שחורה ולבן
© Alvhem Mäkleri / Morgans Hotel

כחול שחור +

חלק מהסס על התאמת צבעים זה עדיין מספר כחול ירד היום כבר אי אפשר לפקפק: שחור + כחול, זה עובד! Dare שחור + כחול + ברווז שחור או כחול שמים. נקה או גוונים הם העלו ולא כחולים כהים מאוד. עם הצמד הזה, ללכת על אביזרים מתכתיים כגון נחושת או כסף.

כחול שחור +
© פאר וכדור

שחור + אפור

בשנת וריאציה מציתה, שחור הופך אפור. כמו כן, אתה יכול לבחור לשייך שחור עם פלטת צבעים הנעים בין אפור כמעט לבן או פנינה אפור, אפור פחם. במיוחד אלגנטי, שילוב זה מביא לחדר אופי מעודן, מתאים רוגע ושלווה. ואם אתה רוצה לטלטל את הקודים, מעז להוסיף אביזרים צבעוניים עבור גרם אתני שיק !!

חצי פתוח עיצוב לבן ואפור מטבח שחור
© Hoo