לייעל&# 039; שימוש מדפי קיר

חומות יכולות לקבל כל סוג של תפאורה אבל אנחנו לחסוך מקום בבית שלנו. לכך יש את השמלה של מדפי קיר. בהתאם להרכב של קירות וסוג המדפים שלך נבחר, התקנה ושימוש יהיה שונה. כדי ללמוד כיצד למקסם את שטח קיר, כאן הוא סט של טעויות להימנע עם מדפי הקיר שלה.

מס '1 שגיאה: התעלם סוג ההצמדה

מדף אחד הוא שונה. על פי משקל ואת רכב הקירות שלך, אתה צריך לבחור את הקובץ המצורף המתאים. מדף קבוע גם הוא מדף שיכולה לתמוך במשקל מינימלי מבלי לפגוע בקיר. לעתים קרובות עם מדפי קיר תמצא סט של חומרה. זה לא אומר שזה המערכת לשימוש. לדוגמה, אם יש לך גבס קיר, עליך להשתמש בעוגנים בשם מולי שיש להם את ההבחנה להתפרס בקיר.

מדפי קיר
© קליגריסמדפים מעץ
© גוטייה

תמונות: קליגריס / גוטייה

שגיאת מס '2: מדפי קיר העמסה

מדפי הקיר הם פחות חזקים מאשר מדפים קונבנציונליים. לכן חשוב לא להעמיס עליהם. גם אם אתה נכון להגדיר מדפי הקיר שלך, וזה רשאי אולי לא לתמוך במשקל של אנציקלופדיה או פסל שיש. בעת רכישת מדפי הקיר שלך, ודא שאתה יודע את המשקל המרבי הנתמך על ידי ההתקנה. אז אתה לא תפגע הקירות שלך.

מדפים שחורים
© גוטייה

תמונה: גוטייה

שגיאת מס '3: מניח את מדפי הקיר באקראי

אחד היתרונות הגדולים של מדף קיר הוא שזה יכול להיות במקום שבו לא ניתן לקיים רהיט. עם זאת מדף קיר לא ניתן למקם בכל מקום! ודא הוא לא חוסם פתיחת הדלת או החלון. כמו כן לשים לב למקום מעבר וקרנות, זה יהיה חבל הקפצה או להפיל את תכולת המדף.

מדפים לבנים
© גוטייה

תמונה: גוטייה

מס '4 שגיאה: אל תיתן המדפים הקיר

גם אם הם יהיו דיסקרטיים, מדפי קיר נשארים גלויים. על כן יש לתאם או ללכת עם העיצוב של החדר כי מברך אותם. אתה יכול לשים מדפי קיר של אותו עץ או באותו צבע כמו הרהיטים שלך. ניתן גם לבחור צבע אשר בהרמוניה עם אלמנטים עיצוביים שלך או לאלה המתרחשים על המדף. בצד טופס, הדגש הוא על בסיסי. למותר למקם מדפי קיר כי יהיה עבדו מלכודות אבק אמיתי.

שגיאת מס '5: אל לשמור מדפי הקיר שלה

ישנם מדפי קיר רבים נטשו שבו אבק שהצטבר. יש לשמור על מדף קיר. אז לזכור לעפר בקביעות ולנקות את כל הפריטים והונחו על המדף. אם בחרת מדפי עץ, שעווה אותם עם אותו התדר כמו הרהיטים שלך, כך הצבעים להתאים את הקצב. אם בחרת לקבל מדפי זכוכית או מתכת, לנקות אותם באופן קבוע עם מוצר של תחזוקה נאותה. בכל שנה מומלצת לרוקן את המדפים בקיר ולבדוק מחברים. זה ימנע טרדות רבות.

מדפים אדומים
© לנדא

קרדיט צילום: לנדא