גן קטן, נטוע יפה!

כמו העצים, אבל יש לכם גינה קטנה? דעו שאתם יכולים ללבוש כל שטח חיצוני. בין אם אתה אוהב עצי פרי, עצים אקזוטיים או צמחים קונבנציונליים יותר, אתה יכול להפוך את גינת פינה קטנה בתוך התמונה שלך. כדי לגלות אילו עצים מועדפים בגנים קטנים, הלכנו ב Jardiland איפה פיליפ יעץ לנו. עם נוף של אימונים, מקצועי המתמחה בעיצוב גינות.

האם אפשר לטוס גינה קטנה?

כמובן! כל גן יכול להיות עצים, אתה יודע רק על הבחירה. בשביל זה אתה חייב לדעת את הצרכים שלך ואת הרצונות שלך. עצים רוצים בלב הגינה או על הקצה? האם אתה רוצה עצים קלסיים או לא טיפוסיים? מה אתם משתמשים בגינה שלך?

גני גינה לעמוד טריפו
© אוד Sirvain

איך גורמים אלה עוזרים לנו לבחור עץ?

אם יש לך ילדים, לא אמור להיות עצים כי לא לוקחים יותר מדי מקום, בעיקר בחלק התחתון. לפיכך, פעוטות לשחק בבטחה, הם לא יכולים לתפוס את הפירות רעילים ויש לי את ההזדמנות לתלות נדנדה מענף. קרן השמש של ארצכם או בקרקע גם תשפיע הבחירות שלך.

גני גינת טריפו
© אוד Sirvain

מה עצים כדי לבחור עבור גינה קטנה?

אם הגינה שלכם היא שטופת שמש, להמר על עץ הזית שהוא מאוד מסוגנן פורח בקיץ. עץ הזית הוא עץ שגודלם מתאים את עצמו לסביבה, אתה יכול לבחור בשיאו כמו גודל על ידי השארה או לא את ההזדמנות לפרוח. Photinia הוא גם אידיאלי בגן שטוף שמש קטן. העלווה הירוקה שלה וצבעוני, ואת העץ הפורח בחודש מאי. אנו יכולים לתת לה את הצורה רצויה על פי האופי של הגינה שלנו.

אם הגינה שלך היא מפוקפקת, לבחור במבוק. זהו שיח מאוד נחמד, צפופים מביאים מגע אקזוטי לגן. פוט, תוכל לשלוט הצמיחה שלה. בקרקע, במבוק משגשג והוא משתרע עד אינסוף, הערנות מתבקשת גינה קטנה. אורנג ובמיוחד הכתום של מקסיקו הוא בסדר בגן קטן. זה עץ יפה כי אינו לוקח הרבה מקום. זה צריך להיות ממוקם מחוץ הרוח לגדול ולהראות האלגנטיות שלו.

לבנדר פרפר
© cmfotoworks - Fotolia.com

מה צמחים אתם ממליצים בגן קטן?

בגן קטן, זה חייב להסתמך על ורדים taillerez לך כמו שאתה רוצה לתת להם את הצורה ואת הגודל הרצוי. זה אותו הדבר עבור ההורטנסיות במיוחד הידראנגאה שטוח פרח. לבנדר אוהב בגינות קטנות וזה הולך בצורה מושלמת עם עצי זית.

עציצים ירוקים בתוך
© Jardiland

מה אתה מייעץ לפתח גינות קטנות טובות?

בחר את העצים הנכונים הצמחים התקינים, אבל מעל לכל, לבדוק התפתחותם. כאשר אחד יש מרחב חיצוני קטן, כריתת עצים ושיחים הן תכופות יותר. בחר להסתגל לגן ריהוט לגודל זה. אל תהסס יש צמחים ועצים בעציצים כי יטיילו לתת לך מרחב או לפזר לספק סביבת צמח.