הדפדפנים מוזמנים!

החרקים הם החברים שלנו, הם חיוניים לשמירת טבע ובכך בגינה שלנו. אולם היום, השימוש המסיבי בחומרי הדברה ואת תשוקה גינות דופי להפחית באופן דרמטי את כמות חיות קטנות. אתה מאמין מגוון ביולוגי? אתה רוצה לעשות משהו למען כדור הארץ? זכור כי זה אפשרי יש גינה יפה בברכה הוא באימוץ הצמחים דבש. לקבלת מידע נוסף, וניצלנו סוף שבוע שמשי לקבל אותנו בגן בעמק הלואר, קילומטרים ספורים Angers, ושם פגשנו פיליפ, חובב שעובד באופן בלעדי עם תרבויות אורגני ומקומי.

Qu'Appelle לעשות לך צמחי דבש?

צמחי הדבש הם צמחים שמושכים פרפרים, דבורים וכל הסוגים כלל דפדפנים. יש צמחים אלה המאפיין מורכב פרחים המציעים אבקת מילואים יפה עבור מאביקי חרקים.

טימין
© טריפו

למה זה כל כך חשוב לשמור על חרקים אלה?

בגלל החרקים אלה חיוניים האקולוגיים שלנו. הודות להאבקה, צמחים פורחים שוב בכל שנה, עצי פרי יש יותר פרחים ופירות, צמחים יותר צפופים, וכו ' לאחר צמחי דבורה גם מאפשר חרקים כדי להאכיל ולהתרבות.

זיפן
© Fotolia

איזה סוג של צמחים אתה ממליץ?

עלינו לבחור את הצמחים דבש כי ישגשגו באזור שלך שיתאימו האדמה שלך ואת אור שמש בגינה שלך. מבחינתי, זה חשוב במיוחד כדי ליצור יותר מקומות בגן. מעדיף צבעים בהירים של צמחים כי למשוך מאביקים ולשחק על הגבהים כך שכל מינים יש מקום. ודא שיש מספר זנים של צמחי דבש לכל עונה שיהיו פרחים בגינה שלך.

נענע
© טריפו

מה הם צמחי הדבש הנפוצים ביותר?

מפעל הדבש הידוע ביותר הוא לבנדר. בניגוד לאמונה הרווחת, אתה יכול לקבל ברחבי צרפת. זו אינה פרובנס בלעדי! באותה רוח, אתה יכול לבחור את המלכה-דה-פרה, את אַבְגָר, זיפן, Agastache או Abelia. אוהבי אוכל טוב יכול לשמוח, צמחים ארומטיים רבים שייכים למשפחת דבש. זהו המקרה של אורגנו, תימין או נענע.

Abelia
© Jardiland

מה טעויות לא לעשות עם צמחי דבש?

אם תבחר צמחי הדבש כדי למשוך חרקים המאביקים, לסלק את דשן בגינה שלך. באופן כללי, לבחור גישה אחראית. העדיפו מוצרים טבעיים ולהשאיר חלק מהטבע לתוך הגינה שלך. חרקים צריכים מחסה ולינה כזה גזע עץ מת, ערימה של עץ או עשבים.