יישר כוח הירוק של&# 039; מים

סגנון אלגנטי, מעודן, חם, סקנדינביה לא מפסיקה לפתות אותנו. אם גם אתם רוצים לאמץ אותך, להמר על הרהיטים עם קווים נקיים וצבעים עדינים. רכות רוח הקינון יחכה, לא משנה את החדר שבו אתה מעז עם מבחר של צבעים בהירים. בצע את המדריך צבע לקשר עם פנים נורדי מוצלח.

לבן על קו נקי

אתה בטח שמת לב כבר, פנים הסקנדינביים ההורה לבן בסגנון מעודן יותר. נקודת מוצא עבור הבית שלך, אז, כל הקירות הלבנים כדי להפוך את החדר צוהר אמיתי. אתה גם יכול לבחור לבן מראה כולל, לא "יותר מדי", אבל חוץ מזה מאוד מוצלחים כאשר הריהוט והאביזרים נבחרו בקפידה. חומרים חמים עבור שמיכות וכריות ספה, אגרטל עם צורות מקוריות, יו"ר קווי העיצוב; החוכמה היא לתת את ההשתקפות עם חפצים מקסימים דקו. אחרונה: התקן וילונות לבנים על החלונות יעזור להפיץ את האור בחדר קצת חשוך למשל.

חי סקנדינביה
© איקאה

תמונה: איקאה

משחור לתת שיק

מה אנחנו רוצים גם בסגנון סקנדינבי, הוא שילוב של לבן ושחור זה בא במשורה. מסגרות מסוימות על הקיר כאן, כיסא ושם, שחורות הופכים שיק משומשים בצעדים קטנים. אמץ גם מורא כמה אביזרים כמו כריות עם עיצובים עכשוויים, מנורה מתכת או שטיח גדול. לב על פנסי עיצוב נחמדים מאוד מתבקש בכל רחבי החדר.

יריד שחור סקנדינביה
© Bloomingville

קרדיט צילום: Bloomingville

ורוד פודרה או מים ירוקים

אידיאלי ב פנים בסגנון סקנדינבי, בצבעי פסטל מעטרים את המצעים או אביזרים דקורטיביים קטנים. לב של מים הירוקים ולהתרבות וריאציות כריות צבעוניות עם דפוסים גיאומטריים, או צלחות וכוסות. מכרז הצבע הפופולרי אחרים פנים נורדי, ורוד פודרה אנו בוחרים המדף מעורבב עם עץ גולמי או אגרטל אוריגמי. דע כי שני הצבעים האלה גם לשלב היטב עם ריהוט בהיר או חלקי מתכת שחורים עם קווים נקיים.

אביזרים עיצוב סקנדינבי
© Bloomingvilleחי סקנדינביה
© Bloomingville

תמונות: Bloomingville

נגיעות צהובות וכחולות

טרנד חדש של כתמים בסגנון סקנדינביים של צבע להביא יתרון דינמי. היזהר למרות שלא לבחור מישהו אשר לסכן מעוותים התפאורה שלך. בעונה זו, הימור על הצהוב לתת עידוד כדי בסלון שלך ואבזור עם שולחן קפה עם צלחת ססגונית או פוף סרוג. אתה יכול גם לשחק את החוצפה החלה ישירות על צבע חמניות בד כורסא גדולה. צבע אחר לאמץ ללא דיחוי נוסף, שמי הכחולים זה הולך טוב מאוד עם אבזרים צהובים. שטיחים עם דפוסים גרפיים, מדפי ספה כחולה אפילו הם בעלות ברית נאמנת להמריץ את החדר.

בסגנון סקנדינבי צהוב וכחול
© Maisons du Monde

קרדיט צילום: Maisons du Monde

וידאו: כסא בסגנון סקנדינבי וביקרה

דקו-בסרטונים שלנו

Made.com סרט לשיער
© Made.com

גלה MADE.COM קישוט הרוח הסקנדינבית שלנו