איך לקשט שולחן חג המולד שלך עם שש אטמוספרות

עיטור הטבלה לא לזלזל אם אתה רוצה להרשים את האורחים שלכם! הפוך שולחן וחווה אותה יכול להיות מסובך למדי אם סט כלי האוכל אינו מתואם עם חפצים דקורטיביים. Deco.fr חפר חתם את הרעיונות הטובים ביותר Maisons du Monde, דרך שלושה שולחנות חג מולד נושאים שונים. אתה בוחר את אחד שמתאים לכם ביותר.

טבלת אוסלו, ההשראה הנורבגית

אוסלו שולחן Maisons du Monde
© Maisons du Monde

כדי לגרום לאורחים שלכם לנוע לכוון נורבגיה! הכן טבלה עם חרס מנות וצבעי פסטל וחפצי נוי עם דפוסים יפים. הנה מינימליזם שוררת. אין סלסולים או מפת שולחן, לשים אפילו לשירות השולחן הכחול שולחן עץ משקפיים לבנים ואדומים כדי לשפר את כולו. לקבלת מגע נורדי דקו shoppez הסירים חרס, מגש מתאבן עם ארבעה תאים (19.99 יורו) ומנות מתואמת. הבונוס? בציר מתכת קופסות לשמור עוגיות ושוקולדים אחרי חג המולד.

הטבלה שמחה הטוב לזהור בבהירות

מרי שולחן זהב Maisons du Monde
© Maisons du Monde

רוצים להרשים את האורחים שלכם! מקשטי ערב השולחן שלך מראה שחור וזהב כולל. בתפריט, צלחות פורצלן עם אפונה זהב, כוסות קפה, צלחת חמאה כוסות זכוכית תואמים עם כוכבים (אצווה 17.94 יורו לשישה), לא לשכוח מגבות נייר (2.99 יורו עשרים). עבור אווירה חגיגית ומקסימה, ואל תשכחו לקשט נרות ועששיות השולחן שלך. שבץ הלב שלנו? בעל נר מתכת נחושת, אופנתי, כדי 4.99 יורו.

שולחן יער סקנדינביה, בסגנון כפרי מודרני

שולחן Foret סקנדינביה Maisons du Monde
© Maisons du Monde

רוח צפונית נושבת על שולחן חג המולד שלך! הנה, הוא לבן כי הוא באור הזרקורים, הן צלחות חרס או באגרטלים חרס. ובכך לממש תפאורת שולחן נקיה, אשר תיתן אווירה טריה וחמה לחדר האוכל שלכם. מפזרים הרץ סניף אצטרובלים שלך (2.05 יורו כל אחת), לשים נר נחמד תחת מרכז שולחן זכוכית (9.99 יורו) ולשחק עם אביזרים ונרות עץ. האורחים שלכם יחשבו בבקתה כפרית!

טבלת התרשים, לחובבי עיצוב

תרשים טבלה Maisons du Monde
© Maisons du Monde

אם יש לך פנים עכשוויים מאוד אוהב את הפשטות, לבחור עבור האוסף הזה. אתה למצוא מבחר רחב של מנות גרפי, שחור ולבן לגמרי. כוסות, כוסות דרך בגביעי-ביצים וקערות, יש מגוון רחב! אנחנו אוהבים גביעים המקוריים (39.99 הורה לכל קופסא שש). כדי להביא קורטוב של צבע תפאורה השולחן מונוכרום, shoppez ומתחת לכוכב דמוי זכוכית מוזהבת (3.59 יורו עשר), תגי שם (8.99 יורו les שישה) לבין בעל סכין (6.99 יורו les שש).

הטבלה שיירד שלג, הרים קסום!

תן לזה שולחן שלג Maisons du Monde
© Maisons du Monde

בלב החורף, דבר כמו שולחן החג שמדגיש את מה שוהה הצלחת! לשם כך, אנחנו שמים את הכל על צלחות זכוכית חרוט שמתאימה עם כוס (7.74 יורו), עובד (6.99 יורו) וכוסות ברגל או לא. רוב? ניתן לעשות שימוש חוזר המאכל הזה פעמים רבות. זכור להוסיף כמה נרות לבנים בגדלים שונים רבב חפצי נוי כמו עץ ​​חג המולד (12.99 יורו) או דוב קוטב החולם (22.99 יורו).

שולחן מסורת לחגוג את חג המולד של פעם

שולחן מסורת Maisons du Monde
© Maisons du Monde

אם בשבילך, חג המולד הוא שם נרדף המסורת, תמצאו האושר שלך באוסף הזה מלא קסם! עם שירותי צבע שנהב (35.94 אירו les צלחות ערבות שש) ונגיעות של אדום ולבן על השולחן כולו, תוכל לשחזר את הזמן של ערב קסום חג המולד. קנה מגבות נייר משובח, נרות הדמויות שעיצבו (4.99 יורו לשלוש) וקופסאות מתכת שמזכירים את אלה של הסבתות שלנו! זה רק יכניס את הרגליים מתחת לשולחן!

לקבלת מידע נוסף, בקר באתר Maisons du Monde