מה דעתך על מתנה מפנקת?

חג האהבה, חג האהבה הוא הזדמנות לפגוש שניים כדי לבלות בנעימים. למרות מתנה קטנה לא חובה, זה תמיד כיף, במיוחד אם הוא צודק! אז הנה כמה רעיונות בשבילך רבותי ...

מתנה דקורטיבית לעצמה

אם אהובתך היא דקו קשר skims בחנויות האופנתיות, לחשוב על חפצי מגמת מוס. במרכזי הערים של המשושה והאינטרנט מלאים בחנויות המציעות רעיונות 1001 לרצות החצי שלו: אבזרי מבט סקנדינביה דרך האמנות של השולחן או פשתן עם הערות בהירות וצבעוניות, מתנות דקו הן הימור בטוח להציע ב -14 בפברואר!

מתנה מפנקת

בחורף, את מתנת יום האהבה יכולה להיות גם שימושית בבית. אחשוב חיוני אבזרי פנים, כגון כריות, זורק, או מוצרים ברחבי התה (קפה, תה סירים, מגשים ... עיצוב) כי יחמם בערבי החורף הרומנטי שלכם. אתה יכול ללכת על החנויות המקוונות מותגים מתמחים דפוסי גרפי וצבעים נשיים כגון מיס יום ראשון לינדל & Co או הדובדבן שבקצפת. סייד זורק, פרווה מזויפת עדיין יש את הממד ובוודאי לפתות חצי השני שלך!

מתנה עבור שני

המתנה של יום האהבה יכולה גם להועיל שני הנאהבים! למה לא להציע בישול יפה לרקוח דואט במהלך ארוחת ערב רומנטית, או נר לחנוט הקן שלך? קונה עם Diptyque, מיס Lulubelle או אסטבן.

מתנת ספורט

אם אהובתך אוהב ספורט, חג האהבה הוא הזדמנות מצוינת לעשות לה שמח על ידי השלמת מגוון: מד צעדים, MP3, מחצלות יוגה, סניקרס צבעוניות ... החידושים הטכניים להדחף בכל שנה על המדפים של ספורט בחנויות ייעודי נותר רק לבחור!

קניות אביזרים דקורטיביים האהבה לנשים
© DR

1. הטבע 35 € טיון Capella ותגליות / 2. סט של נמר של נייר 3 מחברות A6 גודל € 14 / 31.99 € 3. ערכת יוגה Yogastudio ב אמזון / 4. בודואר פרטי נרות מיס Lulubelle 25 € / 5. השראות ספר € 22 Librairie Eyrolles / 6. תיבת תכשיטים סקנדינביה 19,95 הטבע € & תגליות / 7. נרתיק כותנה עם נקודות זהב 19,90 € הדובדבן שבקצפת ב Decoclico / 8. אננס סיכה 18 € EX&טרה / 9. פרווה מזויפת משובצת € 29.99 Eminza / MP3 אנרגיה 10. פינק 37,40 € PriceMinister / 11. בושם מוצק "הצל בתוך המים" Diptyque 33 € / 12 אשליות גביע Smoos ידי גיא Degrenne 25 € אמזון