התהליך הוא מאובטח לחלוטין.

סטארט-אפ צרפתית, Sejourning מציעה את כל הפרטים לשכור או להשכיר מייד המגורים העיקריים שלהם ללילה אחד, סוף שבוע או מספר שבועות במהלך חופשה או נסיעה. דרך להרוויח קצת כסף בעת שירותו.

למה לשכור מגוריו העיקריים שלהם?

אלף בתים פנויים כאשר אנשים ללכת על סוף שבוע או חג. בינתיים, תיירים ואנשי צרפתים וזרים נוטים יותר רוצה לנסוע חכמים לשחק דירת Homestay אותנטית ולא לקחת חדר במלון אנונימי ולעתים קרובות יקר.

מה עושה Sejourning?

Sejourning להחליף מודלי תיווך קיימים, אשר לעתים קרובות מחייבים, מערכת פלטפורמה גמישה ויעילה. זה מאפשר חילופי בין אנשים עם עסקה מאובטחת וביטוח מקיף הרשמה אוטומטית כדי להגן על שני הצדדים. Sejourning רוצה צד שלישי אמין הדיור העיקרי של השכרה לטווח קצר בין יחידים.

בצד של מחכיר נוסע Sejourning

רישום על www.sejourning.com באתר הוא ללא תשלום עבור משתמשים. עם כמה קליקים, אנשים יכולים לפרסם מודעה חינם שלהם, להגדיר את סכום שכר הדירה וציינו את התאריכים זמינים לנוסעים בעתיד. למען איכות, Sejourning הציע לשלוח צלם בחינם (שירות זמין בפריז, אשר יוארך עד סוף השנה בליון, קאן, ניס, מרסיי ובורדו) לפתח את הנכס באינטרנט עם תמונות באיכות.

שנית, בעל הבית מקבל בקשות שכירות. זה גם יכול לקיים אינטראקציה עם מטיילים המעוניינים להישאר בבית. כדי לקבל את ההחלטה הנכונה, הוא יכול לבדוק את הביקורות והדירוגים לנוסעים במקומות הקודמים שלהם.

בהתאם סחר, הערות וציונים, השוכר בוחר הדייר העתידי שלה אז משלם Sejourning שכר דירה מלא. דמי השכירות ששולמו בחזרה 24 שעות השוכרות לאחר הגעתו של הדייר בבית שלו.

Sejourning, שירות 100% מאובטח

Sejourning מציעה ביטוח מקיף כלול בסכום השכירות ודיור להשכרה מתאים עיקרי הקצר בין בפרט בשותפות עם סיוע יורופ. חברות ומטיילי השכרה ובכך מכוסות לחלוטין במקרה של שבר או ניזק.

Sejourning גם מאבטח כל עסקאות פיננסיות. כדי לאשר הזמנה, השוכר משלם את דמי השכירות ישירות Sejourning. לבעלים יש ערבות של משולם ומקבלים כסף ישירות לחשבון הבנק שלו 24 שעות לאחר תחילת השכירות.

עבור בקשת הזמנה תוקף, Sejourning ומנפיק אוטומטית הסכם חכירה בין החוכר לבין הנוסע, אשר חייב להתקבל על ידי שני הצדדים. החוזה כולל את כל המידע השכיר: תאריך, מחיר, מספר האורחים, את חוקי הבית לציית וכו '

שיטת הניקוד שפותחה על ידי Sejourning עם הנראות על שירות משוב מהמשתמשים מאפשר המחכיר לבין הנוסע לבחור ביודעין שוכר או דיור.

Sejourning, העיקרון של צריכה חיובית

Sejourning רושם על העיקרון של כלכלת השיתוף וצריכה חיובית. מגמה חדשה זו עולה בקנה אחד עם רוח הזמן היא מושכת יותר ויותר צרכנים היום בצרפת. פילוסופיה זו, עם מגמות צרכניות חדשות שעלו תגובה למשבר הפיננסי, מעוגן לשתף יותר כדי להרוויח יותר ולהוציא פחות, צמצום מתווכים לטובת שיתוף.

כדי לנסוע או להציע הדיור שלה להשכרה

www.sejourning.com