סדנות ופעילויות ייעודיות תגלינה מוצרים בשובבות על תצוגה

עם העונה החדשה מגיע יריד סתיו ה -10, שאורגן על ידי פאריס הוגן. מהדורה זו של היריד יתקיים בבית פריז אקספו פורט דה ורסאי מ -23 באוקטובר עד 1 בנובמבר, 2015 לא פחות מ 300 מותגים יהיה שם כדי להראות מגמות מבקרים ליפול מבחינת גסטרונומיה, קישוט, רווחה, הרפתקאות וחדשנות. שנה חדשה זו, סתיו יריד משיקה בפרס הגדול עבור חדשנות "Smart & מחובר" כי יגמול מן הסימנים מודאגים הנושא של התחרות ארבעת מיטב החידושים. פרטי מצגת של האירוע הזה.

הורד הזמנות שלך ליריד סתיו ידי לחיצה כאן!

סדנאות ופעילויות עבור הקניות כיף

עבור המהדורה העשירית שלה, סתיו היריד מציע למבקרים את הכבוד ידי הצעה בלב של כל מגזר, סדנות ואנימציות ייעודיות שתגרומנה להם לגלות מוצרים בשובבות מוצגים על ידי 300 סימנים. סעיף "לחיות טובות בבית "ויציג תפאורת סדנת אימון שבו כולם יכולים להפיק תועלת מן העצה של מעצב מקצועי.

  • שותף אנימציה Deco.fr "אימון דקו & ניסיון 3D"

  • יריד סתיו מאמנים מבקרים לעבודת פן שלהם: ב 30 דקות להגיע דקו ייעוץ אישית חינם. בואו עם התוכניות שלך, התמונות שלך ואת כל השאלות שלך! הרצונות שלך, הפחדים שלך, את התקציב שלך, בתצורה של הבית שלך, הכל יכול להיות בחנו כדי להבטיח תוצאות לעמוד בציפיות שלך. ההרשמה באתר והאתר www.foiredautomne.fr.

סעיף הרווחה לוואי "מטפל בעצמך" יציע סדנות יומיות בנושאים שונים בהשתתפות כל הנשים באור הזרקורים. הבחורות הסופרות, עגולה, אוהדים של שנתי חמישים, ממאירים, כלות, סבתות מגניבות, geekettes, וכמובן, ילדים תמצאנה את החשבון שלהם. גברים לא יישאר עם הקמתה השנה של אין מקום עבורם: "גברים Corner".

מסעות וגסטרונומיה

סעיף "חקור את העולם" נסיעה עשה מבקרים ביריד הסתיו ידי המציע הופעות עולמיות של מומחיות ותרבויות. עבור מהדורה עשירית זה, ליעד הפתעה יכובד במהלך העשרה הימים ויהיה מאורגן מופעים ובידור ייעודיים. האירוע מציע גם בריחה gustatory לחלל "לְעַנֵג" איפה ילדים ומבוגרים יכולים ללמוד על מאכלים שונים עם מגוון רחב של סדנאות. עבור אלו שרוצים לשפץ את מטבח החלומות שלהם, מעצבי מטבחים יהיו נוכחים כדי להנחות אותם בבחירות שלהם.

הפרס הגדול הראשון עבור חדשנות

זהו החידוש הגדול של מהדורה עשירית זה של יריד הסתיו, חלל "גלו ולחדש" מציג את כל האובייקטים שנבחרו על ידי הפרס הגדול עבור חדשנות "Smart & Connected "(או GPI). הם גם יהיו זמינים למכירה. לתחרות זו, חברות להגיש חבר מושבעים של עיתונאים מקצועיים מוצר חדשני השייכים לארבע קטגוריות מוגדרות מראש. המטרה חייבת אפוא להיות מחוברת הנושאים הבאים: מוצרי אלקטרוניקה, "בית חכם", רווחה ובריאות או (הטכנולוגיה הניידת) לביש המחובר. זהו היום הראשונים של היריד, ב -23 באוקטובר כי המושבעים ידונו ואת פרס רצון ארבעה פרסים לזוכים. מהדורה ראשונה זו של GPI שואפת לפתח טכנולוגיה מציעה מציגים ביריד הסתיו.

קרא עוד:

תאריכים: 23 באוקטובר כדי 1 בנובמבר 2015

מיקום: פריז אקספו פורט דה ורסאי - 2.2 הול, 2.3 ו 3

שעות: 10 am-19h כולל יום ראשון, 1 בנובמבר

http://www.foiredautomne.fr/