קר או חם, דייסון בהכרח פתרון!

חם או קר? עבור טמפרטורה מתלבטת, דייסון מציעה אוהד עכשיו המפורסם שלו בלי להבים עם פונקצית חימום. זהו לא יותר אוהד מאשר רק באמצעות שני חודשי השנה. זהו יותר של דוד אשר עוזר לנו לבצע את המעבר לאנרגיה בין השקע במקלחת ובחדר בחורף. דייסון AM09 הוא הרבה יותר מזה מאז שהיא עושה היא ואינה צריכה להיות מאוחסנת במחצית בארון של השנה (ובהתחשב במחיר של הציוד, זה תו גבוה אמיתי ).

מה חדש עבור-דוד אוהד דייסון?

זה לא המודל הראשון של דוד אוהד של המותג. הדור הקודם של אוהדים ללא להבים היה גם דוד האוהד שלה, AM05. מהם ההבדלים בין שתיים וההצעות בנוסף לכל המאוחר?

Jet טכנולוגית פוקוס. אוהד-חימום חדש זו מספק לשלוט על הכיוון של זרימת אוויר טוב יותר, כך שאתה יכול לבחור לחמם או לקרר להיפך למיקום מסוים. כמו עם הגרסה הקודמת, זרימת אוויר בזווית רחבה יכול לפעול על כל החדר. לסיכום, AM09 יכול לשמש גם בתוך סילון ספינת אוויר יחיד הוא זרם במחזור רחב.

שתיקה. מהנדסי דייסון שקד מאמציהם מציעים מגוון מכפיל האוויר הרבה יותר שקט. היום הדגמים AM06, AM07, AM08 ו AM09 הם 75% שקטים יותר הזקן שלהם המבטיחה נחמה אמיתית. The-דוד האוהד החדש ובהמשך קבל את תווית מארק השקטה, הבחנה המכבדת את המוצרים קיימים השקטים ביותר בשוק.

אוהד דוד שחור ולבן דייסון
© דייסון

היתרונות של אוהד-חימום דייסון

עבור כל דברים אחרים, את AM09 שמרה אותם המאפיינים כמו AM05. עדיין אין להב באופק שיכול להוות סכנה ידיים קטנות. אין גם גופי חימום גלויים שעשויות לגרום לכוויות. אז, אין להבים או סורג, ניקוי מצטמצמים זריקת בד פשוטה. תרגלו!

זמין מ מאי-דוד האוהד דייסון AM09 הוא מחיר מומלץ לצרכן של 429 כולל מע"מ €.

זן המשחק בתחרות שלנו: 3 אוהדי דייסון מנצח!