אספתי לביתי בחור קטן שנקרא Rowenta קומפקט ציקלונית חיל. שמו הוא ארוך כמו גודלו הוא קטן! לקחתי מדידות לה, כי לא יכולתי להאמין למראה עיני. זה הראה 29.2 ס"מ אורך ו 24.4 ס"מ רוחב. חשבתי שזה היה קצת אור, יתר על כן, הוא שקל רק 4.4 קילו.

רוחב כוח קומפקטית ציקלונית ROWENTA

במקביל, הוא לא היה בא לבד. כל הלהקה שלו הביאה איתו, אני יכול לומר כי הרצון הוא לא גורר.

אבזרי כוח ציקלונית קומפקטית ROWENTA

הוא הדביק עם חבריו על איכות העבודה ולאחר מכן עם מגש הטפטוף שלו ממש מחוץ, שימושי, ואני מהר להיפטר מכל האבק המכוער כי שצברתי. היה לו כי מינוס הרבה עם 900 W שלה, חשבתי שהוא הולך לקחת את זה בקלות אבל האמת, זה סלעים!

מגש כוח קומפקטית ציקלונית ROWENTA

לבסוף, הדובדבן שבקצפת הוא כי בנוסף מצאתי אחד קטן זה יפה!

כוח ציקלונית קומפקטי Rowenta

רוב היחידות

- וקומפקטי, קל מאוד לחנות.

- אביזרים רבים שלה: זרבובית פרקט דלתא, מברשת טורבו, זרבובית חריץ, זרבובית ריפוד וריהוט מברשת.

- מגש הטפטוף שלה, מאוד נגיש וקל מאוד ריק.

- הכח שלו: הרגשתי מחובר פיזי אל הקרקע. וכך יעיל: מסירים רק אחרי שכבר נעלם עם שואב האבק הישן שלי הוכיח לי כי למעשה הרצפה שלי לא הייתה כל כך טוב נמשכת!

- תחזוקה: לנקות את המסננים כל 6 חודשים.

- המחיר הטוב שלה על האיכות והעצמה.

המעט של המכשיר

- אם הגוף הוא קומפקטי, זה לא ניתן לומר של ידית טלסקופית כפי שהוא מגיע עם המון אבזרים, יש עדיין חייב להיות מקום לאחסן הכל.

- גלגל הכבל אוטומטית כי מצאתי קצת מטומטמת.

- הקיבולת של מיכל איסוף של ליטר אחד, מספיק משטחים גדולים.

המותג רצה לנו ליצור סרטון קצר כדי להראות לך את המיני ומראה חמוד של היחידה. אתה צריך להיות מקורי אז אתה לא תהיה הפגנה "רציני" של הרגיל, אלא הצעה לגודל הקומפקטי של הוואקום הזה, לפחות זה מה שניסיתי להעביר כרעיון (אבל אנחנו מסכימים, אני לא נקרא קופולה).

ובשביל (חשוב!), אז המאמר הזה הוא מספר התגובות הגדול ביותר בקרב מאמרים אחרים המשמשים בקמפיין הזה, אז אני יוכל לחסוך לכם שואב אבק זה ואחד מכם גם יהיה מחפש זמן שם הוא מאוחסן. אז את ההערות שלך!

€ Rowenta קומפקט ציקלונית חיל, RO7845, 259