החיישנים הקוליים שלה 14 לזהות מכשולים 98%

שואב-אבק מנקה את הבית בלי מניפולציה? זה מפתה! כשאני הוצע לבחון את החבר החדש של המותג Vorwerk (שהוא גם מאחורי מעבד מזון Thermomix המפורסם), אז קפצתי על ההזדמנות ללמוד קצת יותר. Called Kobold VR200, שואב רובוט הדור החדש נע באופן עצמאי לחלוטין, בצורה הגיונית. זה מנקה קרקעות ושטיחים עמוקים, מחליקה אל מתחת הנמוך וריהוט בכל פינה של הבית.

הטעינה הראשונה!

שואב האבק החדש רובוט Kobold נועד לשימוש יומיומי קל. זה מדליק בלחיצת הכפתור התחל, ואפשרויות - מוצג על מסך דיגיטלי קטן - לבחור כהרף עין: נקודה טובה ראשונה כי תמשוך את האנשים סרבנים "כל-האלקטרונית". לפני השימוש הראשון שלה, שואב האבק הוא ייטען על ידי להיות בקשר במשך כשעה עם תחנת טעינה המחובר לשקע חשמל.

ASPI 6
© ביאטריס Minard

הייזום

ברגע טעון, אתה מפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור התחל לאחר בחירת אפשרות הניקוי (חדר אחד או הבית כולו).

ASPI 5
© ביאטריס Minard

ASPI 1
© ביאטריס Minard

חיישנים חכמים

הממצאים הראשונים הם מאוד חיוביים: עם צורת D הייחודית שלה חיישן החדש כדי להתקרב ככל האפשר אל הקצוות, שואב האבק מתחיל יחד כל קירות פינות החדר, לפני שתמשיך במסעה על פני מרכז. שלה 14 חיישנים קוליים לזהות מכשולים 98% של מעקף ועם ריהוט וחפצים בזהירות רבה הוא פוגש. מבחינת רעש, מצאתי את זה הרבה יותר שקט מאשר עמיתיו, מבלי לאבד את עוצמת שאיבה הרבה (העקבות של המברשת על השטיח הם הוכחה!).

ASPI 3
© ביאטריס Minard

היזהרו רקמות!

נקודה נוספת היא חיובית Kobold בקלות חוצה את ההבדלים ברמה בין החלקים, כגון אריחים מוגבה מעט למשל. יש צורך אולם לשים בצד את השטיח ללא בסיס תלוש משום המברשת נוטה למשוך רקמות, חוסמת את הוואקום. לנקות מתחת למיטה או יושב, לזכור להרים את הרקמות ליד סוג bedskirt הקרקע או כיסוי כיסא שאיבת אבק יהיה לעקוף אותם.

ASPI 4
© ביאטריס Minard

ASPI 7
© ביאטריס Minard

האוטונומיה של שואב אבק Vorwerk היא כ 90 דקות. כאשר הסוללה שלו היא נמוכה מדי, היא מחזירה את עצמה לחייב בקשר עם התחנה. באשר תחזוקה, זה פשוט כמו השימוש בו: כאשר פח האשפה מלא, הרובוט מציג הודעה על המסך; זה מספיק כדי לשאוב את תכולת המכולה אבק או לרוקן אותו באופן ידני.

ברור שאחרי יומיים אני לא יכול לעשות בלעדי! זה מאוד נוח לעזוב את הבית בידיעה שהבית יהיה ללא רבב בשובם, במיוחד כאשר יש לך חיית מחמד או ילדים קטנים. אני אפילו להשתמש בו תוך כדי עבודה ליד השולחן שלי כפי שהוא שקט! אני מודה שאני לגמרי נכנעתי האיכות "תוצרת גרמניה" ומצפה שלא יצטרך לשאוב את הרצפות של הבית שלי.

הגמד הרע VR200 הוא במחיר 749 €, זמינים באמצעות מכירת בבית או בחנות המקוונת: www.monrobotVR200.com