אני מעריץ גדול של אריחי הבטון

ואלרי פאשי מאז עתיקות אהבת ילדות. סוג השני שמביא את היתרון של האתר חזרה סין שלה. לאחר סיור בשוקי פשפשים, מכירות במוסך ובתי מכירות פומביות אחרים, זה משחזר יופי הרהיטים שכחו לשים אותם למכירה באינטרנט. דקורציה 50 שנים, כיסאות קוקטייל, מראות מספרה לידי ביטוי האינטרסים שלהם תחת מנהיגותו.

כרטיס עסק:

אתר : http://retourdechine.tictail.com/

בלוג : http://retourdechine.canalblog.com/

פייסבוק : https://www.facebook.com/pages/Retour-de-chine/219696218123330

Instagram : retourdechine

חדשות דקו שאתה רוצה אותנו לגלות?

אריחי בטון קלאס
© קלאס

אני מעריץ גדול של אריחי בטון, זה מלבד אלה בביתי כי החלטנו לקנות אותו! זהו אלמנט דקורטיבי שיכול לשמש כחיפוי לקיר או מדף של ארון והופך את העיצוב של החדר. הפעם זהו אלה השיקו ידי לה מארל שהקיש לי בעיניים. ההוצאה מציעה מגוון רחב של אריחי בטון בעבודת יד. ישנן 9 יחידות שונות ירד ב 3 צבעים. נפלתי במיוחד אריחי אהבה "סנוניות". אני אוהב את הרעיון כי בית הוצאה לאור הגדול הזה מנסה כמה דבר רחוק של היקום!

www.lamarelle.net

הסוג של פריטים אתה מעדיף?

קוקטייל כורסה
© חזרה לסין

כרגע אני על הכיסאות. נפלתי ב -50 קוקטיילי אח קטנים אהבתי אני חושב שזה כיסא עם עיצוב אלגנטים שמשתלב היטב עם העיצוב של היום. בנוסף, גודל קטן, זה לא לוקח הרבה מקום הרצפה. מושלם עבור דירות פריזאי. יש מושב נוסף שאינו תופס שטח רב מדי. אני אוהב את הציד עכשיו ואני עושה retapisser ידי אומן בדים מודרניים יותר. אני אוהב את הרעיון הזה של החזרת ריהוט וינטאג ולהפוך אותו כדי להפוך אותו ליותר סביר.

http://retourdechine.tictail.com/

A חייב דקו מקום שמתאים היקום שלך?

הפשפשים heteroclite
© הפשפשים Hétéroclite

המקום האהוב עלי לצוד הוא שוק פשפשים Hétéroclite אשר שוכן בלב מונפרנס. זהו מקום שבו אני הולך במשך שנים רבות גיליתי במקרה. זהו מקום שמתאים לי. היא כוללת הכל הבחירה משתנה לעיתים קרובות. זה מושך מקומי כמו גם מעצבי סרט שיודעים שזו הכתובת הנכונה. ואתה עדיין יכול למצוא אוצר! זה לא גילוי יקר שאליו לא ציפינו!

הפרעוש Hétéroclite

111 ווגיראר רחוב

פריז 14ème

טלפון: 01 45 48 44 51

צפו בראיון המלא שלה

חזרה מאחורי סין?