הזכוכית מכל זווית

אתה לא חולם, חפצי זכוכית נמצאים כעת צבע! חובבנים ומקצוענים מצלמים עבור בעיצוב מעודן. ג'וליה חוזרת נשימה חדשה זו של מגמת זכוכית השבוע.

משקפיים צבעוניים: מגמה של השבוע

הם הלכו זכוכית השקופה אגרטלי מרובע כוסות צבעוניות! אטום, סאטן, שני חומרים, זכוכית מגיע מכל זווית. המעצבים המובילים אוהבים את זה ולשחק אפקט חדש זה. שמעיד אחי רהיטים ויטראז במשרד Bouroullec עבור גלס Italia או השולחנות האחרונים Nendo הקולקטיבית. למה התלהבות כזה? בגלל הזכוכית לא תמיד נלקחת הצבעים! זה היה ממוצא בלתי אפשרי של צביעת מחשש לשבור אותו. הישג טכני חדש למעשה מגמת תפאורה וחדשנית!

המשקפיים הצבעוניים קניות ג'וליה

ג'וליה מציגה משקפי moodboard קניות מבחר הצבעוניים שלה.

Moodboard צבעוני משקפי ג'וליה
© Goodmoods / טבע דקו

כמו וביצי פברז'ה שהבית הציע את המתנה רוסית הצארים עבור נשותיהם? אז אתה תאהב זכוכית מחווה זו פיא Wüstenberg. מוצב על הקונסולה, ביצים אלה כהים זכוכית הם אלמנט דקורטיבי יפה.

מחווה אגרטל פברז'ה
© Piadesign

רוצה אגרטל מקורי? ההימור על "גלולות האושר" של המעצב פאביו Novembre. אגרטלים צבעוניים בצורת קפסולה, זכוכית מוראנו, כדי להפוך את הרפואה ללכת בצורה חלקה ...

אגרטל כדורים שמחים
© פאביו Novembre

לקראת הקיץ, לכו על כדים "טקילה סאנרייז" Mist-o. אוסף זכוכית בשני צבעים כוללים וכדים ובקבוקים בגדלים שונים, נותנים את הרושם שהוא כבר מלא. כדי לצרוך ללא ביקורת!

זריחת טקילת קנקן
© Mist-o

צור את האשליה של זכוכית צבעונית עם קופסת תכשיטים של המותג Nomess. במשך 59 יורו, אפקט זכוכית פלסטיק נותן אופנתי מאוד. אידיאלי בחדר האמבטיה לשים דברים בתאים די.

קופסת תכשיטים Nomess
© Nomess

אתה אוהד של משקפיים צבעוניים? אל תהסס לבקר goodmoods, באתר של המומחה שלנו!