העיתון הנשגב המותג הספרדי כדי להפכו גרפיקה אגרטלים צבעוניים

Octaveo הוא מותג די נוצר על ידי מרסל Braer. מפלגת ציריך לברצלונה בעקבות היסטוריה משפחתית בסימן הים התיכון, Baer רצה ליצור אובייקטים, בעיקר עבור המשרד, המעוררת נסיעות ליצירת סיפורים. השמש, אמנות החומרים נמצאים בלב אוספי מכתבים של Octaveo עבד במומחיות. לא יכולנו להתנגד אגרטלי נייר היפים (או לייתר דיוק להסתיר אגרטלים כי אנחנו לא שוכחים, גם אם העיתון הוא עמיד למים, באמצעות בקבוק מים לחתוך או אגרטל).

אגרטלים ב נייר כחול וצהוב
© Octaveo

עיקרי כחולה וצהובה לפרחים

נאנוס ו סאלינה לשים אגרטלים צהובים וכחולים באור הזרקורים. צבעים חדים, הם להתבלט רקע לבן עם הרבה מוטיבציה. יאנוס מצב הרוח משתנה בהתאם פנים שאנחנו בוחרים לחשוף. מסתורי וחידתי, זה אובייקט אחד tames ושאלות אותנו. רעיון נחמד עבור אגרטל ... מה הוא נייר ועוד! סאלינה הוא מחווה הים, הגלים, השקיעה בקיץ. חדר הבחירה תמיד להרגיש חופשה קטנה.

ציורי נייר אגרטלים
© Octaveo

דפוס צבע + = שילוב מנצח עבור אגרטלים ציוריים

כמובן, אגרטלי נייר שעצבו Octaveo מלא צבע. כמו אהבה סימן של הים התיכון, זה יכול להיות אחרת? אבל הצבע לא חשבתי רק, הוא משמש אופן ציור עכשווי. היחידות, אם המפעל או גיאומטרי, הם עבדו כדי ליצור ניגוד בין חומר simplissime, נייר, והקריאייטיבים מימד תמונתי דקורטיביים. אנחנו אוהבים את אגרטל Baazar כי נדרש קשר של אמנות עכשווית בתוך העיצוב, בעקבות הפשטה גיאומטרית.

אגרטלים גיאומטריים Octaveo
© Octaveo

עיצוב טרנדי עבור אגרטלים

הלב והשבץ שלנו הולך אגרטל Nomad, ערבוב צלב שחור וכחול על רקע לבן ומוצקים צהובים בהירים. זה מעורר את המגמה של שנות ה -70, עם הצד שלו Zanotta, גם בעת היותו פתוח למגמה הרשת כי הוא סוחף לתוך בתינו. אביזר לספק חירום ומתחתן יפה עם עיצוב מינימליסטי, סקנדינביה או תעשייתי. לקבלת צבע ללא תנאי, בוחרים דגם Artesiana, מצויד ירוק עמוק בדרך כלל 50 או פלמה, אשר מערבב את כחול ואדום לשחור ולבן, בתוך גרפיקה מאוד מתוק אם כי פרנק.

מידע נוסף באתר www.octaevo.com