Dikkat renk ve aksesuar seçiminde belli bir kısıtlama korumak için

o 70 ve 80 ilk olarak tasarlandığı rustik mutfak hiç popüler halk genel bugün değil. ahşap dolapları, büfenin ve eski moda onun havası ile, bir eğilim restyle veya daha modern mobilyalar lehine A'dan Z'ye değiştirmek için vardır. Ancak tüm mutfaklarda "eski" öğelerinde atmadan değildir, daha çağdaş bir tarz ile karışık, çok şık yapmış olabilir! Örnek görüntüler.

Dikkatle mobilya ve aksesuarlar seçin

Rustik Modern Mutfak 7
© Emilie Perruchet

rustik ve modern stilleri karıştırın yanlış adımlardan dekoya kolayca geçiş yapabilirsiniz gerçek bir meydan okuma vardır. Ama küçük bir hile, meydan başarmak imkansız uzaktır! toplam görünüm Bugün çok popüler değil, olabildiğince stilleri ve dönemlerin oldukça cesur karıştırma ... ülkenizin mutfak modernize veya başka nedenlerle, modern mutfağa bir dokunuş "kampanyası" getirmek isterseniz, basitçe her oda için bazı özel anahtarını benimsemek. sen güzel antika mobilya ilişkilendirmek çağdaş mutfak mobilya üzerine Teklif (dresser, çiftlik tablo ...). Odada daha ruh getirmek için antik bit pazarında bazı güzel aksesuarlar (reçeller havzası, bakır tava bağbozumu sepetler serisi, vs.) ile kapalı üst. Çok kitschy atmosfere düşmesini önlemek için renk ve aksesuar seçiminde belli bir kısıtlama tutmak Ancak dikkatli olun. Böyle siyah, gri, patlıcan tonları gibi katı değerler için Opt ...

dolap kapıları özelleştirme

Modern Rustik Mutfak 4 ahır
© Grange

rustik mutfaklar eski görünüm kapılar çok sık kullanılan ahşap dolaplar gelir. Onların şekil, karanlık pencere ve güncel zevklere hiç uymuyor stilize kilitler! Sorun değil, sadece değiştirmek veya basitçe özel boya ve yeni kulplu özelleştirmek. Mutfak mobilyası aralıkları makyaj adanmış ürünler sunarak bugün eğilim "ev evreleme" sörf Birçok marka: biraz dirsek gres ve uygun ekipmanla ... özelleştirilmiş çıkartmalar, boya, reçine, onun rustik mutfağı ile daha çağdaş bir görünüm vermek için artık çok kolaydır.

Bir credenza zellige

Rustik Modern Mutfak 3
© Ikea

Bu zellige birkaç sezondur bizim iç mekanlarında bir dönüş çalışır, artık sır değildir. Fas asıllı Bu renkli çanak çömlek altın çağının atmosferde bu malzemeyi bulmak tasarım meraklısı, sevindirici olmuştur. İç tasarımcıları da yanlış değildir ve onların projelerinin çoğunda bu küçük parlak fayans dahil etmek çekinmeyin. Onların avantajı? Bunlar, mutfaklar için güzel rustik dokunuş getirmek mobilyalarda mevcut bazen düzgünleştirir çok modern ve temiz çizgileri ise. tasarımcı Sarah Lavoine olarak, dönüş şımartmak ve tezat dolu bir mutfak için zellige / tasarım karıştırma deneyin! Alternatif olarak, çimento karolar: onların güzel bir retro görünüm, bunlar mükemmel modern ve şık bir oda ofset. İspanyol tasarımcı Patricia Urquiola aynı zamanda son derece değerli müşteri dostu oluşturma için tesislerinde birçok bu beklenmedik ilişkiyi kullanır!

Modern rustik ahır Mutfak 6
© Grange