Bir bodrum katında çok fazla nem bir şey yatırmak çünkü bir sorun değil sadece, aynı zamanda risk evde nemi görmek harika çünkü.

mahzeninden nem nedenleri Araştırma

havalandırması olmayan bir bodrum genellikle ıslanıncaya ve dışarıdan toplayıcıları sızıntı, boru bağlantıları, ya da su nüfuz nem artırabilir. Birinci operasyon, ne kadar küçük tüm sızıntıları sızdırmazlık ve dış suyun boşaltılmasıyla, bu nedenleri ortadan kaldırmak için olacaktır.

Temiz güherçile

Mümkün olan her yerde temizlemeden önce az nemli mahzeni yapmak için delikleri yaratacaktır. çevre neminin neden olduğu saltpeter kurtulmak için, ilk olarak kuvvetli bir şekilde etkilenir alanları fırçalama ile kaldırılması gerekir, ve daha sonra hidroklorik asit% 10 luk bir uygulanır. Maske, eldiven ve özel kıyafetler, bu işlem için gerekli olan ve daha sonra anti-güherçileyi ve nitrifikasyon bakteri adres ve duvar sertleşecek muamele edilen yüzeyler, aktarırlar.

mahzenin Combat nem

Beyaz bir rutubet önleyici boya, rulo yayılması, neme karşı geçirmez bir engel oluşturmak. Bu blister ve süzülmesini ve kalıp engellemez.

kurumaya duvarlara enjekte edilebilir su geçirmez uygulamaları da vardır. Son olarak, bu nem emiciler yüklemek mümkündür, kalsiyum klorür kristalleri, su emer.