Začněte s lízat barvy

Po několika letech ve stejném domě, někdy chtít změnit. A pokud jeden usadí poprvé, pak chceme byt, který vypadá jako my. V obou případech nabízejí trochu občerstvení do jeho vnitřku je výhodnější. Věděli jste, že můžete snadno provést drobné renovace?

Začněte s čerstvou barvou

V jednom domě, zdi zchladit je prvním krokem dát facelift pro celou dovnitř. Pokud vaše obrazy nejsou poškozeny, a přesto se vám líbí, stačí provést prádla k vyčištění povrchu a učinit svůj lesk barvy.

Potom, pokud chcete změnit, neváhejte a vydejte se na barvu. Listovat časopisy pro inspiraci a vybrat barvy, které jdou s nábytkem. Všimněte si, že můžete malovat pouze jednu stěnu jinou barvu změnit celkovou atmosféru místnosti.

Smrk zdi

A v případě, že stěny se stal váš výraz pole? Víte, že můžete vytvořit velmi dekorativní efekty s barvou. Máte například schopnost malovat pruhy nebo velké barevné kruhy, které bude strukturovat prostor. Případně můžete vytvořit grafické efekty pomocí nastavení různých regálů. A konečně, nezapomeňte tapetu, která existuje v různých vzorů a barev. Tapety také použít dobře le horizontální a vertikální, nebo celou stěnu.

Změna půdy

Chcete-li změnit atmosféru vašeho domova, neváhejte změnit půdu. Například můžete proměnit váš dlažba s podlahovým vinylu, které se lepí přímo na povrch. Tento typ povlaku je k dispozici v několika provedeních vytvořit velmi odlišné atmosféry. Všimněte si také, že velký koberec může dobře oblékat pokoj a učinit z něj daleko vstřícnější.

Umožnit sezónní ozdobné doplňky

Chcete-li obnovit interiér, nic podobného sezónního příslušenství! Ve skutečnosti v úmyslu změnit záclony, polštáře, koberce s obdobími. V případě, že v zimě je zvláště příznivý pro teplé materiály, preferují lehčí látky pro léta.

Obrázky pro inspiraci nebo snít ... objevit „Deco Fotografie»