chata atmosféra

Když přijde zima, obývací pokoj se stává útočištěm rozmazlování chvíle s rodinou. dřevěný nábytek, teplé materiály a měkké osvětlení, odstavec podělit se s vámi několik jednoduchých tipů, aby se chata atmosféra ve vašem obývacím pokoji.

chata atmosféra

1. Vyberte si kožená sedačka

Chcete-li najít uvnitř domku doma, musíme zkombinovat komfort otužilost. Kůže je ideálním materiálem na vrchol v obývacím pokoji, na pohovku. To vytváří atmosféru najednou jak útulné a plyše. Pro večer se svým kmenem, rozhodnout se pro velký 3 místná pohovka, jako pohovka Tino, ve věku účinek kůže čokoládově zbarvený. S područkami účely, bude to zabírají málo místa ve vašem obývacím pokoji a zároveň poskytuje nádherný prostor pohodlí.

chata atmosféra

2. Preferovat dřevěný nábytek

Kdo říká, že chata, řekl dřevo! Tento přírodní materiál je pro zahřát atmosféru místnosti. Chybí komín! Chcete-li zůstat v tématu chatě, raději prostý dřevěný nábytek, jako je konferenční stolek Siva dubu nebo konec tabulky YAM buku. Máte-li schopnost obnovit masivní dřevěné klády nebo staré pařezy, to je ještě lepší.

3. Hrát srst dummy karty

Co je lepší než útulný deku, že věří v horách? Existuje mnoho falešných modely kožešiny, ideální pro hraní na pozadí mapu ve stylu horské chaty bydlení ROSA bílá CASTOR textu text nebo šedou, vyberte si barvu! Vzpomeňte si na způsob kůže koberec ovce, jako Bundchen, ultra-příjemný.

chata atmosféra

4. podporovaly měkké osvětlení

V chalupě, žoviální večery průchodu elektrické energie: to připomíná svíček pro útulném straně! Ve vašem obývacím pokoji, propagovat tlumené atmosféra s malými světelnými body Interiér věnec žárovky nebo přízvuk lampa jako modelový STAR nebo lucerny skandinávského povahy. Aniž by se zapomínalo na lucerny, as

NORA, ve tvaru malého domku!

Jistě pochopíte, proměnit váš obývací pokoj na útulná chata rustikální šik, použití materiálů, které evokují přírodu, jako je kůže nebo dřevo. Oživit dekoraci, také přinést sezónní zeleniny kontakt s některými pobočkami ve váze nebo borová šiška věnec!

Náš výběr nakupování

$ .get ( "http://www.deco.fr/deco_v2/ops/alinea.php?sku=24609890-25628876-25290875-25290974-25370966", Funkce (data) {document.getElementById ("demonstrace") .innerHTML = data;});