Nic krásnějšího než teakového tabulce na palubu. Krásnější a křehčí. Déšť, vítr, slunce, čas odvedl svou práci a váš stůl předstírá šedou. Užijte si letní měsíce, aby jí nový impuls.

zařízení

Shromažďovat potřebné položky: houbu, mýdlo, hadřík, plochý štětec, brusný papír, ocelová vlna, lepidlo na dřevo, dřevní buničiny, špachtle, rukavice (pro ochranu) a především teakový olej následujících důvodů Jedná se o velmi specifický dřevo snáší několik dalších procedur.

Teak Tabulka Čištění

První čištění podzemní vody a mýdla nebo nějaký čisticí prostředek s důrazem díly faulován. Užívejte štětcem nebo proud vody v případě, že nábytek je umístěn ve venkovním prostředí. Nicméně, vyhnout se příliš silné tryskových letadel typu Karcher, které poškodit materiál. Opláchnout a nechat uschnout.

teak stůl Opravy

pak najít, kde by mohlo dojít k poškození váš stůl. Praskliny, škrábance, udělal vratký nohy, recollez se zvláštním lepidlem pro nábytek, utěsnění trhlin s dřevěnou výplň, nezapomeňte očistit otřepy houbou navlhčenou vlažnou vodou.

Stripping tabulky teakového

Písek tabulka s brusným papírem a rovnoměrně. Vyberte zrna rafinovaný aby nedošlo k poškození nebo poškrábání dřeva. Dal ho do orientaci vláken. Pracovat na malé detaily, rohy a reliéfy s drátěnkou. Oprášit sadu a aplikovat krém na ředění dřeva. Zvolit vhodnou kapalinu, který byl navržen, aby lépe asimilovat teakový olej.

Tabulka Stain teak

V tabulce je nyní čistý, je na čase rozšířit teakový olej hadrem. Plochý štětec přinést větší přesnost dále. Silikonová kapalina nebo vhodný lak mohou také dohodnout na vytvoření efektu „lesk“ a vodotěsné skříně.