Hrozby na podlaze jsou četné. Mezi nimi, paraziti - blechy, termiti ... - není nutně zřejmé, odhalit, ale je snadno léčit.

Treat parkety proti parazitům: Pravidelný příjem

Skutečnost, že se pravidelně kreslení podlaha je již dobrým zabezpečení proti případné invazi parazitů. Ve skutečnosti, pokud je takové čipy, které mohou vzniknout v mazlíček v domě, vysávání se zbavit. Samozřejmě za předpokladu, také léčit zvíře nesoucí zvířátka. Navíc, zvláštní pozornost by měla být věnována dílům, která kombinuje teplo a vlhkost, které tvoří populární škodlivé životnímu prostředí. A konečně, důkladné čištění se doporučuje před použitím výrobku k dalšímu kroku, pokud hmyzu usadit. Pro zajištění účinnosti těchto výrobků, je vhodné, aby pásy a písku na podlahu. Po naplnění žádné díry s tmelem a znovu broušené hladký celek, podlaha je připraven přijímat hmyz.

Treat parkety proti parazitům: Aplikace produktu

Několik způsobů, jak zacházet s podlahy existovat. Za prvé, je možné aplikovat přípravek přes navlhčený kartáč na dřevěných lišt. Podobně, látky, jako je glazura, uhlí bitumen - pro vnější dřeva - nebo laku může být rozšířena. Ostatní produkty mohou být instalovány jako preventivní opatření. Tak, soli boru, po zředění vodou, se mohou nastříkat na podlahu. Ostatní fungicidy nebo hmyzu lze aplikovat pomocí štětcem nebo hadrem na povrchu.