Vždy je možné dát dekorativní vzhled bývalého prokurátora

Vyšetření a diagnostika

Po vyjmutí starého povrchu, pečlivě zkontrolujte stav nožů. Pokud někdo z vás vypadat podezřele, sonda jim snaží tlačit ostří v něm; pokud se vrátíš snadno, je pravděpodobné, že dřevo bylo shnilo. To pak musí podat postižená nožů Před výměnou poškozené díly určit příčinu hniloby a správné.

Jakému účelu?

Vždy je možné dát dekorativní vzhled bývalého zástupce, ačkoli to bylo opakovaně malované nebo nese stopy lepidla a různé produkty, protože dřevo není poškozen. Dokonce i když máte v úmyslu položit nový koberec, vinyl nebo jiný povlak, před renovace parket je vždy nutné získat čisté, jasné a zdravé.

Image: 1/10 |
spustit slideshow

 
 

 • Renovace parket ??
 • Renovace parket ??
 • Renovace parket ??
 • Renovace parket ??
 • Renovace parket ??
 • Renovace parket ??
 • Renovace parket ??
 • Renovace dřevěných podlah 08 ??
 • Renovace dřevěných podlah 09 ??
 • Renovace dřevěných podlah 10 ??
 • Renovace parket ??

   

 • Renovace parket ??

   

 • Renovace parket ??

   

 • Renovace parket ??

   

 • Renovace parket ??

   

 • Renovace parket ??

   

 • Renovace parket ??

   

 • Renovace dřevěných podlah 08 ??

  Lore © Rustikální dům - Flammarion, 2005

 • Renovace dřevěných podlah 09 ??

  Lore © Rustikální dům - Flammarion, 2005

 • Renovace dřevěných podlah 10 ??

  Lore © Rustikální dům - Flammarion, 2005

předchozí
další

 
 
 

Krok 1: Příprava

Odstranění starých nátěrů někdy dává překvapení, v tomto případě velmi silné lepidlo, které se nedodává s kobercem, jehlou nebo linoleum. V případě, že povlak je sám o sobě obtížné sundat, k dispozici zahrada rýč budete povzbudit okraj, protože dává hodně síly, aby vytáhnout. Je však třeba naklonit natolik, aby se zabránilo riziku značení dřeva. Když je ohebná krycí obzvláště neposlušný, použijte koberec stripper, které se rychle rozpustí lepidlo.

Krok 2: Drážky

Na staré dřevěné podlahy, jsou drážky často ucpané voskem a prachem - a někdy blokován tmelem. Vydlabat úplně starým šroubovákem.

Krok 3: Brusný

Kompletní broušení s bruska tohoto typu, nebo většího brusku s klikou, která zabraňuje spouštění (oba modely jsou pronajímány v supermarketech). To je hlučná, což je prašná - i když je stroj vybaven vysavačem. Nosit ochrannou masku, je nezbytné. Pro správné broušení, pravidlem je, aby nikdy nechat stroj běžet, zatímco stacionární jako brusný dig dřeva. Písek postupuje pomalu a plynule ve směru čepelí a zvedněte brusku při příchodu na konci parket. Otoč se a pak pokračovat na písku v opačném směru.

Krok 4

Proveďte broušení stěn pomocí excenteru, protože páska stroj nebude prohledali bank. Tento typ zařízení je poměrně těžkopádné, jak by mohla označit podlahu, pokud nechcete prezentovat správně. Položte brusku a snížit ji jemně držel oběma rukama. Dávejte pozor, abyste ho naklonit. Musíme dokončit rozích místnosti ručně s brusným blokem nebo přímo na sklo list papíru složené na polovinu. Za druhé práce, tam jsou také speciální brusky na obtížných místech, které jsou vybaveny s trojúhelníkovou pulzující podrážkou.

Krok 5: Zapojení otvor

Pokud uzel skočil, takže díru v tradiční dřevěné lopatky musí uzavřete dobře udržované tak, že oprava je neviditelná. Připravte kousků dřeva řezáním je s nožem, dát jim více či méně náměstí a mírně zúženého profilu. Spojením hojně se lepidlo na dřevo (vinylového lepidla), držet tyto kousky s paličkou, pevně zablokovat.

Krok 6

Počkat na lepidla, to znamená, že na jednu noc. Poté pomocí dláta dokonale ostrý a izolovat kousky dřeva nesli prkno. Nastavení sklonu sekáč na zkosení je uložen na povrchu dřeva, a udeřil s paličkou. Level nejlepší dlátem, poté písek s abrazivní zrnitá získat hladký povrch.

Krok 7: zeskelnění

Podlaha je nyní připraven pro dokončení: můžete laku, barvy nebo vosku. Pokud si pamatujete první řešení, použijte tmel pro parkety. Začít s prachem k celé délce povrchu vysávání; trvat zejména do drážek, s malým tryskou zařízení. Přistoupit k používání laku fólií. Použijte plochý štětec být vitrifikované (syntetický), a práci po výrobce produktu. Lak ve směru dřeva, „tažení“ dobře, to znamená, že tím, že šíření produkt jak je to možné, aby se zabránilo nadměrné tloušťce po vysušení vždy viditelné. Zařídit, aby dokončit ven za to, že chůze na čerstvém lakem. Nechte zaschnout (doba závisí na druhu výrobku). Potom proveďte lehké broušení jemným brusným, vždy ve směru čepelí.

Krok 8

Mají vlhkým hadříkem odstranit brusný prach a nechte zaschnout.

Krok 9

Rekapitulaci drážek pomocí speciálního dřevo tmel, připravený k použití. Použít špachtle, procházející v obou směrech podél drážek tak, že produkt proniká. Poté otřete přebytek, podle pokynů výrobce. Nechte zaschnout. To spackling drážky ukládá je, že když jsou příliš široká. Vždycky dává pěkný hladký vzhled k podlaze. Pokračujte pak druhou vrstvu laku vitrifikace, stejným způsobem jako první a nechat uschnout.

Krok 10

Po nalakování, oprava díry je nenápadný, protože řezivo nebere laku jako nit dřeva - ale má vzhled uzlu a bez povšimnutí.

nářadí & materiál

? pásová bruska

? bruska

? sekáč

? udeřit palicí

? špachtle

? šroubovák

? nůž

? kartáč glazura

? respirátor

???

? lepidlo na dřevo

? dřevo tmel

? smirkový papír

? pečetidlo

před moření

V případě, že podlaha byla dříve voskované nebo lakované, preventivně odizolování, aby se zabránilo rychlému zanesení brusiva - což by mohlo mít za následek poměrně značné náklady. Nevoskujte odstraňovač nebo laků. Navíc, pokud některé listy jsou drženy viditelnými hřebíky, utopit je v lese, na nehty punč protože by trhat brusiva.

tipy

Broušení ve třech fázích

Pro dokonalou povrchovou úpravou, je třeba provést tři po sobě jdoucí broušení se nejprve brusný

hrubé, druhý se středně obilí, a třetí jemné zrno. Dejte si pozor na první, když se rychle vykope a může zanechat stopy. Nicméně, v případě, že podlaha je v relativně dobrém stavu, upustit od vás od prvního kroku.

Používáte-li brusku parkety s rukojetí, má páky „uvolnění“ velmi užitečné, aby se zabránilo značky na dřevo. Dejte ji na svém místě na konci parket, spusťte jej a páku začíná tlačit - stroj vlastně sám postupovat, a nepamatuji. V případě, že bruska má stmívače, nastavte ji na pomalou rychlost.

mezery těsnění

Jemný prach uvolní broušení se může šířit do dalších místností. Abyste tomu zabránili, kryt

pod dveřmi s hadry nebo s malířova krycí páskou.

lak zkouška

Laky leštiče nedávají přesně stejný odstín jako podlaha je borovice, dub či jiné benzín, a druhá vrstva zanechává povrch trochu tmavší než ten první. Také nezapomeňte, že tmavý odstín je i tmavší na velké ploše. To je důvod, proč máme často zájem o udržení jasné produkt (nebo bezbarvý), a občas odlehčit dřeva předem.

nakřivo

Trvá písek ve směru čepelí. Avšak v případě, že banky některých lopatek vyčnívat, aby se první brusný prostředky pro upgrade.

Laky leštičky a ostatní výrobky

? polyuretan tmel bez zápachu. Lak velmi snadno se aplikuje, netoxický, rychle schne, což představuje satén nebo leštěné vzhled.

? Vitrifikace zabudovaný tvrdidlo polyuretan. To je více odolný proti nárazům a odolnější než ten předchozí, ale také aplikovat trochu složitější. lesklý, satén nebo navoskované.

? Dvousložkový tmel. Vysoká odolnost laku proti opotřebení, poškrábání, nárazům a skvrny. lesklý, satén nebo navoskované.

? Dopustila praní peněz. Naneste před vitrification ztenčování dřeva.

? Šampon podlahy. čistič décirer špinavé podlahy.

Lore © Rustikální dům - Flammarion, 2005