Malá ložnice pohodlí!

Majitelé tohoto bytu se nachází v sedmnáctém pařížském obvodu snil o mistra apartmá se skládá z vlastní koupelnou a šatnou. Splněný sen díky zásahu certifikovaného architekta Charlotte Soissons Lenormand a interiérový designér Valerie Laporte-Volatier agentury Zdi mají uši. Cílem? Objemy Vyrovnávací mezi ložnicí a koupelnou, přinese více funkcí do prostoru a vytvořit koordinovanou deco atmosféru, inspirovaný Hotel Suites. Soukromou prohlídku tohoto malého hnízda, příjemné a praktické najednou, kde se pár nalezené v klidu.

oblast: Pokoj 10 m² - Koupelna 4,5 m²

rozpočet: 13000 € HT komorní dílo + koupelna (mimo dekorace a poplatky)

Souprava hotelový pokoj, takže bez pohybu!

Ložnice před rekonstrukcí - Stěny mají uši
© Stěny mají uši

před: Hlavní ložnice tohoto bytu v Paříži již není vhodný pro majitele, pár s dětským projektu. Proto bylo nutné a naléhavé přehodnotit celý vzhled a dekor vytvořit obytných místnostech jsou koordinovány a aby co nejlépe plnit své aktuální potřeby. To vše v elegantním a výpůjční střízlivosti, takže hotelovém apartmá.

Ložnice apartmá inspirovalo'hôtel  - agence les murs ont des oreilles
© Stěny mají uši

Ložnice apartmá inspirovalo'hôtel  - agence les murs ont des oreilles
© Stěny mají uši

after: V srdci rozvoje, hlavní ložnice je nyní integrován do interiéru s novým propracovanosti velmi příjemné. Barvy jsou měkké a teplé a střízlivé a jemné zařízení! Přepracovaný prostor se nyní skládá z velkého toaletního mělké s integrovanými zrcadly. To umožňuje vlastníkům mít pohodlný prostor pro skladování a zároveň zamezit množení skříňky a komody. Kvůli provozu, postele, jednou v blízkosti koupelny, instalované v majestátu, uprostřed místnosti. A zvýšit plynulost kusu, kyvné dveře oddělující koupelnu od ložnice byl nahrazen v prospěch posuvných dveří s cihlovou přepážkou. Skvělý způsob, jak maximalizovat prostor!

ergonomický Koupelna

agrandie- agentura koupelnové stěny mají uši
© Stěny mají uši

před: Vybledlé tím zubem času a bez nějakého zvláštního identity, tato malá koupelna 3,50 m² již nesplňuje očekávání páru, který chce více ergonomické a funkční prostor. Černý bod místnosti: tato vana instalována v délce místnosti zůstal jen malý prostor pro cirkulaci.

rozšířené pokoj koupelna stěny mají uši
© Stěny mají uši

after: Zvednutím! Aby byly splněny specifikace páru, Charlotte a Soissons Lenormand Valerie Laporte-Volatier měli jinou možnost, než se pohybovat přepážku mezi ložnicí a koupelnou - a tak šetřit m² místnosti ložnice - pro zvětšení rybník a nainstalovat vanu na šířku místnosti. V rámci dosažení Velké zdi, a jejich uvádění dvojité umyvadlo a úložný prostor, objemy byly standardizovány a prostor fluidního toku. Výzdoba, agentura znovu spoléhali na střízlivost favorizovat jemných barvách: béžová nástěnná Ammonite Farrow & Míček a porcelán smaltované dlaždice čítač šedý betonový materiál aspekt Leroy Merlin, porcelán dlažba plná šedá hmota bude.

Charlotte Soissons Lenormand a Valerie Laporte-Volatier - Agence Stěny mají uši