Sjednotit podlahy s cílem zajistit soulad&# 039; místnost do jiného

Přesun z jedné místnosti do druhé v domě je jako překročení hranice z jedné země do druhé. Tam jsou některé pravidla dodržovat. A samozřejmě, je to myšlenka, která se vztahuje k filmu Dany Boon, „nic k proclení“ v divadlech na 2. února. Jestliže zmírnil formality, které jsou také vydán do našich domovů. Oblékat stěny, podlahy, barvy, nic prohlásit nevkusu stranu přejít z jedné místnosti do druhé!

Vchod a obývací pokoj: jedna podlahy

Parkety, dlažba, rostlinná vláknina, pokud je vstupní otevře v salonku, že poskytuje vizuální kontinuitu se stejnou podlahou v obývacím pokoji. To má také tu výhodu vizuálně zvětšit obývací pokoj s malými rozměry.

Vstupní hala, obývací pokoj, kuchyň: vyhnout se různé textury na stěnách

Omítky, pískované, nátěry efekty a matné lakování, příliš mnoho textur z jedné místnosti do druhé zatížit dekorace. A to iv případě, že jsou od sebe odděleny dveřmi, oko pamatuje.

V každém pokoji, tapety střídmě

Pokud jde o strukturovaných efektů na stěnách, jiný tapety na každém pokoji, barev a vzorů dává těžkopádné a matoucí účinek. Vyhrazujeme si příklad pokojů.

Pokoje: break povolena

Každý pokoj může mít svou vlastní identitu v barvě a stylu. Ale snažíme se udržet prvek společný pro každého: koberce např parket nebo laminátových podlah stranu.

Show: Vytvoření připomenutí dekorativní vstup

Jestliže jeden dává svůj vstup neřekl Deco, jeden může uživit stranu připomenutí ke zvýšení kontinuity. Stěna čelí bílých cihel půdní způsobem v obývacím pokoji připomene vstup surového kovu konzoly. Stejně tak se můžeme ptát falešných lišt v obývacím pokoji Pokud některý období vchodu.

Americká kuchyně: pečlivý organizace

Kuchyně obývací pokoj, je to hezké, ale to je náročné: Povinné kapuci, velmi úhledné prostor, skříně uzavřené mohlo dojít v obývacím pokoji s ním pocit nepořádku a zmatku.

Americká kuchyně: povinná harmonie

Styl Deco a barvy v kuchyni musí zajistit kontinuitu s těmi živými, alespoň pro jednu nebo druhou. Průmyslový-styl podporuje červené a kovů v kuchyni, když se objeví výstava v bílé a surového dřeva. Můžeme si dovolit paletu barev a materiálů souvisejících s jednotným stylem.

Dvě podlaží, rozdělit více než schváleným

Schodiště může být libovolně ozdobit každém patře. Dlažba v přízemí, parkety nebo koberec, dno barva, obložení na horní, boční formalit, je tišší!