Instalovat pohřben elektrické vedení je operace, která vyžaduje velkou práci. Ve skutečnosti, musíme vytvořit rýhu pro kabely na místě a také zvolit produkt, který budeme pochovat, takže instalace je trvalé. Mělo by být rovněž v souladu s bezpečnostními normami. Za tímto účelem několik tipů, často ukázat jako velmi efektivní.

Instalace zakopaný elektrické vedení: připravit půdu

První věc, kterou dělat, když jeden chce nainstalovat zakopaný elektrické vedení je také stanovit cíle, kterých má dosáhnout: co body připojení, zvažte, jaký výkon. Pak si jasně boční spiknutí s cílem vykopat příkop adekvátní. Hloubka výkopu musí být alespoň 70 cm. Co se týče šířky, většina lidí a odborníci vybírat příkopu 10 až 30 cm, v závislosti na počtu kabelů, které chcete sdělit. To by pak předpokládat, že je povinné používat velké izolované kabely zdůraznit bezpečnost.

Instalovat pohřben elektrické vedení: vykopat a připojit

Jakmile je cesta provedeno opatrným způsobem, je třeba získat správné vybavení: krumpáč, lopatu a elektrické kabely, které pak může být připojen k externímu napájení světla nebo venkovní přístřešek. V kabel, pokud jde o venkovních míst, to je povinné, aby se tyč vyrobený tak, aby vydržely vlhkosti a plynutí izolačního plastového kabelu. To je zcela uzavřený a trvale chrání kabely umístěné venku. Jakmile je příkop nutné umístit kabel poté uzavřete, starat se, že mají dostatečnou délku na obou stranách. Při provádění, na konci, spojení musí samozřejmě řezat všechny současné zdroje.