Používá se pro interiéry tak, aby byly šetrnější, obložení je snadná instalace dřevěné podlahy. Ale dříve, než se přistoupí k instalaci je třeba dodržovat určitá pravidla, a to i v podkroví.

Doporučení požádat o obklad v podkroví

Při instalaci obložení v podkroví, měl by dodržovat několik pravidel předem. Je důležité nejprve otevřít balíček obsahující snímky v místnosti, a nechat je „zbytek“ několik dní před instalací. Také je potřeba se starat o přípravu rámce, na kterém budou umístěny na obložení. Za tímto účelem můžete také použít dřevěné kopačky že kordy, které udrží izolaci.

Instalace obložení

Po aplikaci pravidla, je na čase se ptát sám na obložení. Je nutné, aby se první 2 cm mezera mezi obložením a povrchu, který má být pokryt, takže vzduch může proudit tam. pak řez první nůž. To musí být kratší, než je výška stropu. Okraj čepele musí být navržena a otočil ke zdi. Použijete-li upevňovací spony, vložte jazýček druhé v drážce nože a zajistěte je buď s hřebíky nebo s elektrickou sešívačkou. Klipy v otázce lze umístit všechny tři nože. Pokračujte v druhé řadě od pádu bývalý, a až do konce expozice. Neváhejte a pevně držet ostří tak, aby byly řádně přibité.