Psaní odpovědí,

Otázka:

„Jak se odvádí odpadní vody? "

Odpověď: pád je výtok z kolony odpadních vod.

Nazývá pokles kanalizace přes které se odvádí odpadní voda. To je odvodňovací kolony, který se obvykle skládá z potrubního systému, který je napájen vodou na místo určení. Tento potrubní systém je samozřejmě regulovat.

Existují dva typy pádů. Za prvé, zjistíte, samostatný pád, který zahrnuje posílání odděleně dva druhy odpadních vod, které existují: odpadní vody, které jsou ti z kuchyně, koupelny a sprchy a vody ventily, které jsou toaletní vody. Oba druhy vod jsou tak dopravovány různými trubkami. To je klasická trubka, to znamená hladké trubky. Druhý typ pádu je jediná kapka. Jak už název napovídá, všechny odpadní voda prochází stejným vedením. Tyto trubky žebrované uvnitř. Žebra mohou zabránit zápach z důvodu vakua ve vodních odpadů. Tyto trubky musí být odolné vůči vysokým teplotám.

Také pošlete nám své kutilské otázky.

(Funkce () {var kontejner = document.getElementById ("playerDiv_166724"); if (kontejner === null) {= document.body kontejneru; Container.innerHTML} = ''; container.firstChild.setAttribute ("styl","");}) ();