Ty jsou zdarma k přesunutí zdi!

Malé nebo velké plochy musí být definovány tak, aby poskytla více soukromí svých uživatelů. Aby nedošlo k zablokování sám za zdí, rozhodnout se pro svobodu vyjímatelnými přepážkami, jako jsou závěsy nebo obrazovek. Chcete-li najít systém, který nejlépe vyhovuje vašemu interiéru, úvodník ‚z Deco.fr pustil při hledání elegantních příček a hyper deco. Objevte neprodleně náš výběr nákupy.

Pohyblivé stěny vodicí záclony

Nejméně nákladné řešení a nejjednodušší realizovat oddělit dvě mezery je samozřejmě využití záclony. Opona drátu a bambus záclony označit skutečnou separaci bez přepážky, protože si můžete snadno projít.

Obrazovka definovat snadno

Na obrazovce je také skvělý způsob, jak vymezit prostor pro individuální přání. Na rozdíl od záclon, se pohybuje, kdykoli budete chtít, a může být instalován na všech čtyřech rozích místnosti. V místnosti, například, může vytvořit malý koutek soukromí změnit nebo dokonce oddělit prostor na spaní z rohu koupelny. V obývacím pokoji, může vymezit rozkládací roh jídelně.

Výhodou je, že existuje v mnoha velikostech a pro všechny dekor styly.

Vyjímatelná konstrukce partition

A konečně, pokud chcete oddělení designu, obrátit na méně očekávaných příček jako řasy montážní Bouroullecovi Brothers jsou k dispozici v 7 barvách. Jiný současný objev: Stixx partition provádí Koziol lze používat pro dekoraci na zeď, které rozdělují prostor do několika oblastí.

výběrová odnímatelné příčky

1. Obrazovka Jordet, 39 € Ikea / 2. Purpurová opona drát € 6,99 v Eminza / 3. oddíl Stixx, 6.60 € ve Ctendance.fr / 4. bambus vrat , € 39,99 za Castorama / 5. modrou obrazovkou Porquerolles € 169.90 v Maisons du Monde / 6. mořské řasy dekorační Vitra, 69 € na syna jmenování / 7. záclona bílé špagety, 7, 90 € na Leroy Merlin