Nový veranda, zadržovaná budova 20 m2, nese na boční stěně domu

To není vždy snadné si cení své nemovitosti, aniž by se tím změnila její dobro. Renovace a architektonické minulosti ne vždy jdou ruku v ruce ... Zatímco někteří majitelé hledají místo toho, aby respektovaly původní duch jejich stanoviště za každou cenu! Oba aspekty však nejsou neslučitelné, jak o tom svědčí tento úžasný opravování provozované Vérand'Art. Francouzská vérandaliste výzvu transformaci starých stájí do pěkného bydlení při zachování rámce závislost cihel. Husarský kousek, který vám ukáže dnes v obrazech!

Přinášet dvě budovy v jednom: vysoce drátu výzvu

Před bývalých stájích opuštěném cihlovou fasádou
© Verand'Art

Před IPN chappe budoucí betonové verandy paprskem
© Verand'Art

před : Je v departementu Hauts-de-Seine lhát, že tento krásný zámeček XIX a jeho stabilní. Jsou-li Vérand'Art architekti jim objevovat poprvé, ale rychle pochopí rozsah obnovy je třeba udělat. Majitelé by ve skutečnosti přinést dvě budovy přes verandu při zachování závislostí v plném znění: komplexní projekt, vzhledem k umístění stáje, oddělených několik metrů od domu a jeho stav o havarijním stavu. Architekti mají za úkol představit novou budovu, která bude harmonizovat dvě stávající budovy ... Přístup k moderním majitelům touhy při respektování devatenácté architekturou domu, je sázka odvážné!

Po bývalých stájí průčelí hliník veranda
© Verand'Art

po : Bylo potřeba několik týdnů práce na dokončení této stavby skla a hliníku. Nový veranda, zadržovaná budova 20 m2, nese na boční stěně domu. Vzhledem k věku týmu, musel přizpůsobit a vytvořit vlastní prvky (sloupy, římsy ...): obě budovy nyní komunikovat a vlastníci užívat další pokoj! Mimořádně minimalistické kuchyně a jídelna byly vytvořeny v tomto novém prostoru se koupali v světlo: sen, který v sobě spojuje kouzlo včera s pokročilými technikami!

Mix dekorace & zápas

Před bývalých stájí abandonneesdelabrees cihlovou fasádou
© Verand'Art

před : Tyto Vérand'Art architekti objevili stabilní zcela opomíjena. Střecha je ve velmi špatném stavu a hrozí kolaps, zatímco fasáda postupně ztrácí své cihel. Navzdory svému rozpadu, tato závislost má mnoho architektonických majetek, který si zaslouží, aby se zvýrazní!

Po jídelní veranda design kuchyně
© Verand'Art

Po transformaci jídelní stůl bílém provedení
© Verand'Art

po : Nová obývacím pokoji v přízemí kuchyň a velkou jídelnou otevřený do vnějšího prostředí. Se svým elegantním designem a atmosférou, to vyvažuje loft harmonicky podanou cihel a hliníkovým rámem verandy. Prostor mezi domu závislost domova pro jeho útulnou čtenářský koutek, navíc přístup do patra staré stáje kde místnost byla postavena. Původní schodiště, původně umístěn vně stáje byly pečlivě zachovány a dodává charakter celku. Nejlepší ze všeho je, mohou majitelé domů mají nyní místo uvolněné v přízemí domu zařídit to prostorný obývací pokoj.

Technicky je veranda je oblečený pevné příčle, které přerušují fasádu, zatímco T-profily bude přidat dotek elegance a jemnost. Střešní vazníky jsou vybaveny LED diodami, a stěny dvojsklem: majitelé domů mohou mít své jídlo kdykoliv během roku, aniž by utrpěl nepříjemnosti letního tepla nebo chladu v zimě!

Více informací na internetových stránkách Vérand'Art.

Po stájí transformované jídelna designu pohovka obýváku
© Verand'Art