uživatel&# 039; uživatel provést rohová police bez spojovacích

Chcete-li zdobit vaše stěny s elegantním a diskrétním police? Potřebujete úložný prostor, ale vaše půda je již velmi přetížena? Rogério Mendes, tesař splní vaše očekávání tím, že nabízí, aby rohová police bez vázání.

Podívejte se na video:

(Funkce () {var kontejner = document.getElementById ("playerDiv_156906"); if (kontejner === null) {= document.body kontejneru; Container.innerHTML} = ''; container.firstChild.setAttribute ("styl","");}) ();

Používat směrovač

Chcete-li připojit rohová police bez zobrazující upevňovací systém, můžete použít jednoduchý dřevěný hranaté závorky, které budou fungovat jako háčky. Vložit polici v těchto závorkách, je třeba, aby drážky v polici. Pro tento účel použít router. První připevnění police s svěrák nebo svorky. Draw osu panelu na stranách. Boční vodítko na směrovači a nastavit hloubku (pro desky 30 mm, otočit osu vrtákem 15 mm). Při použití routeru, pokračujte krokem 3 až 4 mm. Nechte 5 cm okraj na každém konci desky, tak, že dřevěné lišty jsou zcela neviditelné. Po prvním průchodu routeru, upravit přidáním 5 mm.

Připevněte poličku

Opravit dřevěné držáky na zeď pomocí hmoždinek a šroubů. Přidat akrylovou bílý pruh lepidla v drážkách provedených v routeru, a pak umístěním police na držáky. Vybavte se paličkou jemně klepnout na polici opravit dokonale.

Dodržováním Rogério Mendes tipů, budete mít krásný police bez vázání, spolehlivé.

Najděte video Udělat rohová police bez zipy na Minutefacile.com.

Produktu za minutu Easy.