zapomenout&# 039; insekticid, babička triků jsou impozantní proti molům

Původně jednoduché malé motýli, které žijí ve volné přírodě v okolních citrusy. Ale můry, existuje více druhů. A někteří nevadí myšlenku usadil v našich drahých domovů. Zde jsou některé tipy babička, jak se zbavit těchto nežádoucích, kteří dávají přednost své skříně a naše skříně.

Tip # 1: V návaznosti na matka příroda

Motýli, stejně jako mnoho hmyzu a parazitů, nepodporují určité přirozené pachy. Neváhejte kapka několik kapek esenciálního oleje z tymiánu, levandule či eukalyptu (zjistitelný v ekologickém obchodě nebo v lékárně), na kapesníku nebo oblázky, že budete mít ve svém oblečení zásuvek. Kromě odrazit můry, vy parfumerez své oblečení s jemnou vůní.

home deodorant Složení
© Electroménagère

Tip # 2: sázka na poklady její kuchyni

V kuchyni, to pokladnice nasycený babička triků proti molům. Otevřené skříně a vyzbrojit bobkový list listy používané pro malé dobré jídlo a mají listy ve vašem šatníku. No bay strom? Bez ohledu na to, suchá kůže citrony - nebo hřebíček - je vynikající fólie proti molům. Složky, které se snadněji nalézt v supermarketech.

Marseille mýdlo marius fabre
© Marius Fabre

Tip 3: Zamyslete mýdla

Kromě toho, že známý pro své mnohé kosmetické, Aleppo mýdlo (od 4 eur v obchodě nebo lékárně) je uznáván pro ochranu oblečení před moly, jako je mýdlo. Za impozantní ochrana proti molům, pokropí své police a šuplíky pár kousků mýdla.

Éterické oleje dům
© Kerdkanno

Více jednoduchých tipů

Věděli jste, že tužka hobliny prchali můry? Získat některé čipy v malém sáčku, který vklouzne do oblečení regály. Můra sáčky jsou také sázka na jistotu.