Skutečný malý zázrak k neutralizaci pachů

Otevřete svůj Lednice se stala noční můrou, protože zápachu, které obsahuje? Žádná panika, psaní deco.fr zkoumal problém tento týden nabízí 5 tipů pro opravdu účinné babička. Otevírání dveří budou nyní spíše test, slibuji!

Tip # 1: kávová sedlina pro kreslení pachů

A ano, kávová sedlina má mnoho sil, včetně pronásledování pachy z lednice! Místo v misce, kterou instalujete na jedné z polic a voila. Naše rada pro tento lék je účinný: změna kávová sedlina v suchém stavu zhruba každé dva týdny.

Tip # 2: jedlá soda

Jedlá soda je skutečný malý zázrak pro neutralizaci pachů. A v lednici, rychle odhalí efektivní! Umístěte šálek nebo malý kontejner obsahující tři polévkové lžíce pečení na jedné z polic a zkuste to znovu každý měsíc.

Tip 3: bílého octa proti tvrdé pachů

Chcete-li se zbavit zápachu z ryb nebo sýra, který napadl svou ledničku, myslím bílého octa. Do mísy, zalijeme 20 cl bílého octa a umístit jej do zadní části chladničky, aby nedošlo k jejímu převrácení. Naše rada: změna ocet jednou za dva týdny, aby se prodloužila jeho účinnost.

Tip 4: zátky, ekonomické trik

Vždy budete mít jeden nebo dva korky povalovat doma? Dobrý, budete je používat s rozmyslem! Umístit je do misky, že si prostě dát do lednice. Malin a hospodárné, nezdá se vám? Varování: změna je nejméně jednou za dva týdny!

Tip 5: dům směs

Jsou-li rozhodně příliš instalovány pachy, budete mít dát dohromady malou přípravu dům složený z vody, citronové šťávy a sody. Nalít do rozprašovače a sprej chladničku ji vyčistit. Jednoduché, ne?