Multifunkční robot, který snižuje rychleji než jeho stín!

Musím přiznat, že nejsem moc kuchyňský robot. Poměrně drahé a neskladné, tyto modely nemají mě přitahují zvláště. Ale to bylo předtím, než objevovat multifunkčního robota AdaptaChef nové příslušenství a „Coup'AdaptaChef“, která slibuje „řezat rychleji než jeho stín a bez námahy tyčinek nebo ovocné a zeleninové kostky.“ Pojďme to vidět! Chcete-li to vyzkoušet, zahájil jsem výzvu vařit levné a zdravé jídlo pro 6 osob (včetně dětí) za méně než 30 minut. Verdikt v obrazech!

AdaptaChef Tupperware

AdaptaChef je mechanický robot 4 v 1, navržen tak, aby vás sledovat v celém svém kulinářské kariéru a Promyšlen Tupperware. na pevné nohy a protiskluzové bázi, jde o poloze různé doplňky a vložek pro sekání, strouhání, sekání a lisování ovoce. Nejnovější přírůstek do řady je Coup'AdaptaChef provést zeleninové tyčinky a hranolky bistro. I zlatých a již svést tři aspekty. Za prvé jsem nastavil nohu na svém pracovním plánu a získat doplňky, aby vyhovoval mým potřebám. Moje malá kuchyň nebude přeplněné. Za druhé, ruční robot nespadl dolů. Za třetí, může být použit pro levou rukou uživatele, jako je umístění stejný.

Malý potok před tekoucí vodou

Je čas začít jednat. Oblékl jsem si zástěry.

Jsem nejprve trochu strach rozsahem nádobí přede mnou. Ne méně než čtyři struhadla, je odšťavňovač, mlýnek, tip na věci, vložky pro mě ... těsto rezerva montážní sady nábytku do svého manžela, jsem panice! To bylo zapomenuto, že Tupperware je především společenství. Tyto výrobky jsou prodávány v dílně s hosteska vysvětluje manipulaci zařízení. A značka je aktivní na sociálních sítích, kde fanoušci vyměněných recepty.

Po malé soukromé nádvoří s dílny Tupperware zázrak, pochopil jsem to! Místo v kuchyni. Dal jsem sám za půl hodiny, čas k dispozici pracujícího rodiče, kteří chtějí vařit vyváženou večeři pro děti.

Robot Adaptachef Tupperware rošt mrkev
© Aurélie Roman

Pro vstup, I jednoduchá: Já používám dva různé struhadla připravit salát z cukety a mrkve. Přemýšlet, aby nejtěžší zeleniny, aby se zasadila nejměkčí v rostlinném struhadle. Budu vědět, příště jako moji cuketa jsou trochu sentimentální. Dobrý překvapení: časované I loupání a řezání mrkev: 17 sekund zeleniny.

Nechte pokrm! Rozhodl jsem se udělat cannelloni se špenátem, ricottou a lososa.

přísady :

- 75 g parmazán

- 18 cannelloni věci

- 3 lososa steaky (nebo 300 g)

- 200 g čerstvého špenátu výhonků

- 500 g ricotta

- 500 ml plnotučného tekuté smetany

Robot Adaptachef Tupperware směs
© Aurélie Roman

I rošt parmazán s práškovým kužele. Pak jsem se míchat do mísy ricotta, výhonky celých špenátu a lososa steaky snížit vybírat. I naplnit vrtulník a umisťuje trysku na věci na konci. I vyplnit každý cannelloni. Je s podivem, snadnost. Prostě nikdy nepřestane točit klikou, aby náplň je jednotná. Jsou-li mé cannelloni plná, mám v zapékací misky, pokrývají celý zbývající nádivkou smíchanou se smetanou. Nakonec končím přidáním parmezán. strčí I 30 minut při teplotě 200 ° C (TH 6/7).

Robot Adaptachef Tupperware cannelloni
© Aurélie Roman

Zbývá mi jen deset minut připravit dezert a myslím, že můj rozpočet již přesahuje 20 € (cca 3,50 € za host), tak jsem se rozhodl, aby to jednoduché, jsem oloupané kiwi a jablka a řez s nádobí řezat na plátky nebo kostek. Pak jsem stiskněte dvou pomerančů. Buďte velmi opatrní, abyste si nepřiskřípli s rukojetí odšťavňovač, je to jediná chyba robota a jeho rozšíření. Kromě toho, nejsem si jistý, musí být přesvědčen o dodatečnou hodnotu prodlužovacího odšťavňovače pokud již má malou domů.

Robot nakrájené zeleniny Adaptachef Tupperware
© Aurélie Roman

Po návratu do našeho receptu: I mix moje ovoce s pomerančovou šťávou. Ale děti nikdy nebude chtít jíst dobře prezentovány. To, co zůstává ve skříni? Dva čtverečky čokolády, některé ořechy a kukuřičné lupínky. I projít všechny v práškové kužele. Je to zábavné a není nutné přinutit tisk k získání prášku. Příště najmout I děti budou milovat.

Robot Adaptachef Tupperware čokoláda obilovin
© Aurélie Roman

Mám ovocný salát ve sklenic s cílem zlepšit trochu neobvyklého. Voila. Moje sázka se zvýší.

Robot Adaptachef Tupperware drolit dezert
© Aurélie Roman

AdaptaChef: verdikt

Jsem opravdu fascinován produktu, který se objeví pevná, snadno ovladatelný a stojí 10 krát levnější než elektrické roboty módní. Mé dvě výhrady musí koupit recept knih, které nejsou k dispozici, ale můžete si tyto nápady kuchyně na stránkách Tupperware a Kéž bych mohl vybrat barvu (ale to je můj holčičí strana).

AdaptaChef (prodává se vrtulníku a cookie vložkou): 129,90 Kč

Coup'AdaptaChef extension: 40 €

Rozšíření struhadlo: 39,90 €

Odšťavňovač: 54,90 €

Robot Adaptachef Tupperware
© Tupperware